KIZILAY MEZUNİYET MAKYAJI

blog yazısı ekle !

KIZILAY MEZUNİYET MAKYAJI

Mezuniyet balosunda nasıl bir makyaj yapacağınıza karar veremiyor, aşırıya kaçmaktan korkuyor musunuz, peki mezuniyet makyajı nasıl olmalı, dikkat çekmek için abartılı makyaja gerek var mıdır?

Mezuniyet, genç kızlar için en önemli günlerden biridir. Özellikle genç kızlığa adım attıkları yıllarda çok güzel görünmek ve dikkat çekmek isterler.

Kızılay'daki tüm Mezuniyet Makyajı yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Kızılay Mezuniyet Makyajı


Makyajları kusursuz ve dikkat çekici olmalıdır. Eğer ortaokul mezuniyetine gidecekseniz, gözlerinizi ön plana çıkartan kalem ve eyelinerdan yola çıkabilirsiniz.

Kızılay mezuniyet makyajı uygulamasında genç kızlar için en uygun makyaj tonlarının seçilerek yaşınıza uygun bir makyaj yapmanıza yardımcı olunuyor.

Daha soft ve sade bir görünümle etkileyici görünebileceksiniz. Mezuniyet makyajında önemli olan ayrıntı güzel olan yerlerin meydana çıkartılması kusurlu olan bölgelerin ise kapatılması gereklidir.

Lise mezuniyetine gidecekseniz dudaklarınızı belli edebilir pastel tonlar kullanabilirsiniz. Bu fikirler kıyafetlerinize de uymalıdır. Eğer pastel tonlarda giyindiyseniz daha soft renkler kullanmalısınız. Eğer soft renkler giydiyseniz de pastel tonlarda makyaj yapmanız gerekir. Eğer bunların ikisini de abartılı kullanırsanız komik bir görüntü meydana çıkabilir.