KOLLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KOLLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon son yıllarda bilimim gelişmesiyle tıp dünyasında yapılan yenilikler ve gelişmeler sonucunda hayatımıza girmiş yeni bir estetik operasyondur. Bu operasyon sayesinde eskiden çok büyük bir yükümlülük olan ve zamanımızın birçoğunu alan istenmeyen tüylerden kurtulma mücadelesi artık lazer epilasyon sayesinde oldukça basit bir hal almaya başlamıştır. Lazer tedavileri artık tıbbın vazgeçilmezleri arasında yerlerini almış bulunmaktalar. En çok da en fazla göz önünde bulunan bölgelerde tercih edilen lazer epilasyon sırayla tüm vücut için kullanılır. Bu uygulamalarda yüz ve kollar için lazer epilasyon en baş sırada gelmektedir.Kollar için uygulanan lazer epilasyon seansları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin sebebi ya kıl yoğunluğu ya da istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgenin büyüklüğüne göre değişir. Değişimlerde bazen de ten renkleri etkili olmaktadır. Lazer epilasyondan önce ve sonra yapılması gerekenlere muhakkak uymak lazımdır. Çünkü en az tedavi kadar tedavi sürecindeki takipler de önemlidir. Sürekli uzman doktorunuz yanınızda olamayacağı için yapılan tedavi takiplerinde sizlere de önemli bir rol düşmektedir.

Güneşten korunmanız lazer tedavilerinin geneli için önemlidir ama en fazla da lazer epilasyon tedavilerinde önemlidir. Artık kollar için lazer epilasyon tedavisini bildiğinize göre kollarınızdaki istenmeyen tüylerden nasıl kurtulacağınızı da biliyorsunuz. Benim istenmeyen tüy sorunum yok diyorsanız da çevrenizdeki sevdiklerinizden birilerinin muhakkak ihtiyacı olacaktır bu yüzden istenmeyen tüy tedavilerinde lazer epilasyonun en etkili sonuç olduğunu bilmeniz her zaman işinize yarayacak bir bilgi olarak kalacaktır.

Bu sayede sevdiklerinizi istenmeyen tüy derdinden kurtara bilirsiniz. Son olarak unutmamalısınız ki lazer epilasyon tıbbi bir operasyondur. Tıbbi operasyonları da sadece uzman doktorlar yapabilir. Uzman doktorlar harici yapılması kanunen yasaktır. Bu yasak sizlerin sağlığını korumak için konulmuştur. Ama hiçbir yasak sağlığınızı sizin kadar iyi koruyamaz.

O yüzden sadece yasal yollardan lazer epilasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Sizlere ve sevdiklerinize tüm hayatları boyunca mutluluk huzur ve sağlık dileriz. Daha kaliteli ve sağlıklı bir hayat yaşamak sizlerin de hakkı olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Size ve sevdiklerinize İyi günler dileriz. Ve gideceğiniz güzellik merkezlerini iyi araştırmayı unutmayınız.