KONUTKENT MANİKÜR

blog yazısı ekle !

KONUTKENT MANİKÜR

BAKIMLI ELLER GÜZELLİĞİN AYNASIDIR – KONUTKENT MANİKÜR

Güzellik her zaman bir bütün olarak ele alınması gereken bir konu. Yani bir kadının güzel olması için bütün olarak bakımlı olması gerekiyor. Bu nedenle güzelliğin olmazsa olmazlarından biri bakımlı eller ve tırnaklar. Zira kadın bedeninin en dikkat çekici parçalarından biri şüphesiz ki eller ve bakımlı ellere, tırnaklara sahip olmadan güzel görünmek kelimenin tam manası ile imkansız! Bunun için biz kadınlar mutlaka düzenli olarak manikür yaptırmalıyız.

Essi Güzellik

Çayyolu

Essi Güzellik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3316. Sokak No:2-10/A Çayyolu-Ankara

YD VİP Beauty Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara

Manikür yaptırırken hijyene dikkat etmelisiniz

Ankara'da manikür yaptırırken hijyen kurallarına mutlaka dikkat etmelisiniz. Zira steril edilmemiş aletler ile yapılan manikür beraberinde birçok risk getirebiliyor, mikrop kapma ve bulaşıcı hastalıklar bu riskler arasında. Yani manikür yaptıracağınız yeri seçerken hijyenik bir ortam olmasına ve manikür yapan kişinin de işinin ehli olmasına mutlaka özen göstermelisiniz.

Konutkent güzellik salonlarında güven içinde manikür yaptırabilirsiniz

Konutkent güzellik salonlarına gelerek temiz bir ortamda manikür yaptırabilir ve bakımlı ellere, biçimli tırnaklara sahip olabilirsiniz. Unutmayın, eller güzelliğin aynasıdır ve aynanızdaki yansımanın kusursuz olması için düzenli olarak manikür yaptırmak vazgeçilmezdir.