KONUTKENT SİR AĞDA

blog yazısı ekle !

KONUTKENT SİR AĞDA

İSTENMEYEN TÜYLERİN DOĞAL DÜŞMANI – KONUTKENT SİR AĞDA

İstenmeyen tüyler erken yaşlardan itibaren biz kadınların kabusu olur ve istenmeyen tüyler ile olan amansız savaşımız tüm ömrümüz boyunca devam eder. Ancak bu savaşta kullandığımız silahlar çok önemlidir, zira yanlış silahlar ile savaşırsak istenmeyen tüylerden kurtulmak bir yana tüylerin çoğalmasına neden olabilir ayrıca cildimize de zarar verebiliriz. Bunun için istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili silah hem doğal hem de çok etkili olan sir ağda.

Konutkent'teki tüm Sir Ağda yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Konutkent Sir Ağda


Sir ağda neden üretiliyor?

Sir ağda çam reçinesinden üretiliyor, yani gerçekten de tamamen doğal bir epilasyon yöntemi. Bu nedenle de cilde zarar verme ya da tahriş etme gibi riskleri bulunmuyor. Üstelik sir ağda uzun süreli ve düzenli uygulama yaptırıldığında istenmeyen tüylerde ciddi miktarda azalma sağlıyor.

Konutkent 'ta sir ağda yaptırabilirsiniz

Konutkent güzellik salonlarına gelerek sir ağda yaptırabilir ve istenmeyen tüylerinizden kurtularak pürüzsüz bir tene ve harika bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Unutmayın, sir ağda sadece anlık olarak tüylerden kurtulmanızı sağlamaz, aynı zamanda uzun vadede tüylerinizde azalmaya neden olur.