KONUTKENT SOLARYUM

blog yazısı ekle !

KONUTKENT SOLARYUM

HER ZAMAN BRONZ TENİNİZLE IŞILDAYIN – KONUTKENT SOLARYUM

Bronz bir ten çekicilik ile özdeşleştirilen en önemli şeylerden biri. Doğrusu bu özdeşleştirmeyi yapmakta pek de haksız sayılmayız, zira bronz bir ten hem kadınlara hem de erkeklere bambaşka bir albeni ve hava katıyor. Ancak tabi ki bronz bir ten en çok kadınlara yakışıyor. Bunun için, yani yılın on iki ayı boyunca bronz bir ten ile muhteşem görünmek için yapmanız gereken tek şey solaryuma girmek, işte bu kadar kolay.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Solaryum yapay ultraviyole ışınları ile bronzlaştırıyor

Güneşin bronzlaştırmasını sağlayan ultraviyole ışınları. Solaryum ise yapay ultraviyole ışınları ile bronzlaştırır. Yani iddia edildiği gibi zararlı değildir. Ankara'da bulunan güzellik salonlarında konunun uzmanı güzellik uzmanlarının denetiminde solaryuma girerek hem güven içinde hem de keyifle bronzlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Solaryum Konutkent 'de

Konutkent 'de bulunan güzellik salonları solaryuma girerek tüm yıl boyunca bronz teni ile etrafı aydınlatmak hatta büyülemek isteyen sizleri bekliyor. Haydi, hemen gelin ve bronzlaşarak kendinizi muhteşem hissetmeye başlayın.