KULLANABİLECEĞİNİZ EN İYİ 5 EYELİNER ÇEŞİDİ!

blog yazısı ekle !

KULLANABİLECEĞİNİZ EN İYİ 5 EYELİNER ÇEŞİDİ!

Eyeliner sürme becerisinden ziyade kullanılan eyelinerın kaliteli olması oldukça önemlidir. Artık makyajın vazgeçilmez bir parçası olarak görülen bu ögesi herkes tarafından tercih edilmekte. Yalnız eyelinera yeni başlayanların kalitesiz seçimi bu konuda " beceremiyorum" kanısının oluşmasına neden olmuştur. Kullanım oranının çok daha yüksek olduğu seçimlerimiz ile artık eyeliner sürmek çok daha avantajlı olacak. İşte dünyada kendini kanıtlamış olan o eyeliner markaları:

Ankara'daki tüm Makyaj Kursu verilen Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Kursu


1- Lancome Artliner: Aplikatör açısından tek kelime ile muhteşem sonuçlar veren bir türde. Farklı bir başlığa sahip olan bu markada ince çizgi çekmek istediğinizde daha hafif kalın çizgi çekmek istediğinizde daha ağır şekilde bastırarak derecesini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kullanım açısından rahat bir avantaj tanıyan bu marka oldukça başarılıdır.

2- MAC Fluidline Gel Eye Liner: Jel şeklinde üretilen en farklı eyeliner tiplerinden biri. Özellikle kadınlar arasında kalıcılığı ile tercih edilmekte. Mat siyah ve kahverengi renkleri ile mevcut. Ayrıca sadece eyeliner değil göz kalemi yerine de kullanılabilmekte. Ürünün özelliği çok yağlı ciltlerde dahi akma gibi bir sorun teşkil etmemesi. Bu özelliği ile oldukça başarılı. Ayrıca kullanıcıların ürün kapağını açık bırakmaması da önerilmektedir. Oldukça çabuk kuruması kötü özelliklerinden biridir.

3- Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Eyeliner: Renk konusunda en başarılısı denilebilir. Oldukça siyah olan rengi ile ben buradayım diyen bir özellikte. Yalnız yağlı ciltte olanlara pek uygun değil. Bazen pul pul dökülmelere neden olmaktadır. Yalnız sürdürdükten sonra kurumasını beklerseniz kalıcılığı ile sizi memnun edecektir. Zor silinmesi bunun en büyük kanıtı.

4- Clinique Eye Defining Liquid Liner: Hızlı eyeliner sürmek isteyenlerin bir numaralı seçimlerinden biri. Üstelik ince veya kalın sürme konusunda oldukça başarılı. Doğal bir görüntü yakalayabileceğiniz özellikte. Ayrıca antialerjik özelliği ile de lens kullananlarda yakma sorununu ortadan kaldırmakta.

5- Golden Rose Style Liner Metallic Eyeliner: 14 farklı renk seçeneği sunmakta. Siyahın yanında farklı renklerde de tercihte bulunabilirsiniz. 14 numara olanın alerjik etkileri dolayısı ile çok fazla tercih edilmediği bilinmekte. Farklı renk kullananların sürüş konusunda hata kabul edilebilirliği ile oldukça başarılı sonuçlar çıkmakta. Baz kullanımı ile birlikte gözde uzun süre dayanıklı olarak iş görmekte.