KUSURSUZ BİR YÜZ İÇİN KAŞ TASARIMI

blog yazısı ekle !

KUSURSUZ BİR YÜZ İÇİN KAŞ TASARIMI

KUSURSUZ BİR YÜZ İÇİN KAŞ TASARIMI – KAŞ TASARIMI

Yüz güzelliği kavramı aslında bir bütündür, yani bir kadının yüzünün güzel olması için tüm bölgelerinin ayrı ayrı güzel olması ve bunun yanı sıra birbirleri ile de uyum içinde olması gerekir. Kusursuz bir görünümün en önemli unsurlarından biri de şüphesiz ki kaşlardır. Kaşların yalnızca güzel şekillendirilmiş olması yeterli değildir, aynı zamanda hem yüz tipiyle hem de yüzün diğer bölgeleri ile de uyumlu olması gerekir. Bunun yolu da tabi ki profesyonel kaş tasarımından geçiyor.

Ankara'daki tüm Kaş Tasarımı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kaş Tasarımı

Kaş tasarımı ile kaş aldırma aynı şey değildir

Öncelikle sık düşülen bir yanlışı düzeltmeliyiz; kaş tasarımı kaş aldırma ile aynı şey değildir. Çoğumuz kaşlarımızı kendimiz alırız ya da aldırırız ancak kaş aldırma sadece kaşların alınması olarak tanımlanabilecekken kaş tasarımı öncelikle kişinin yüz tipine uygun kaş şeklinin belirlenmesi ve bu kaş şeklinin yüze en düzgün şekilde uygulanmasıdır. Yani kaş tasarımı ile kaş aldırma birbirlerinden son derece farklı şeylerdir.

Kaş tasarımı kişinin daha anlamlı bir yüze sahip olmasını sağlar

Kusursuz bir görünüm için yalnızca güzel olmak yetmez, aynı zamanda anlamlı bir yüz ifadesine sahip olmak da son derece önemlidir. Kaş tasarımı kişinin surat ifadesini belirginleştirir ve yüz ifadesine anlam katar. Dolayısıyla kaş tasarımı sayesinde sadece kaşlarınız yüzünüze uygun hale getirilmez bunun yanı sıra çok daha anlamlı ve hoş bir yüz ifadesine kavuşmanız sağlanır.

Kusursuz kaşlara ve yüz ifadesine sahip olmak çok kolay

Kusursuz kaşlara ve bu sayede anlamlı bir yüz ifadesi ile güzel bir görünüme sahip olmanız sandığınızdan çok daha kolay. Nasıl mı? Tabi ki Ankara'da bulunan güzellik salonlarına giderek. Yapmanız gereken tek şey Ankara'da bulunan bir güzellik salonuna gitmek ve güzellik uzmanlarına yüzünüze en uygun kaş tasarımını yaptırmak. Göreceksiniz yüz tipinize uygun yeni kaşlarınız ile tek kelime ile mükemmel görüneceksiniz ve sizi gören herkes yüzünüzdeki bu değişikliği hemen fark edecek. Unutmayın, kaşlar bir kadının en önemli parçaları arsındadır ve özeni hak eder.