LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON

GÖĞÜS KILLARINDAN KURTULMANIN ACISIZ YOLU- LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüyler adı üstünde istenmiyor ve bu nedenle vücudun hangi bölgesinde olurlarsa olsunlar kişilere ciddi şekilde rahatsızlık veriyorlar. Göğüs bölgesi de istenmeyen kıllar konusunda en fazla rahatsızlık duyulan yerlerden biri. Üstelik sanılanın aksine göğüs bölgesindeki kıllanmadan yalnızca erkekler değil kadınlar da şikayetçi olabiliyor. Ancak artık lazer epilasyon uygulaması sayesinde göğüs bölgesindeki kıllardan ve tüylerden kolay şekilde ve kalıcı olarak kurtulabilmek mümkün.Doğru yöntemi seçmek çok önemli

Lazer epilasyon ile göğüs kıllarından ve tüylerinden kurtulmak için elbette doğru lazer epilasyon yönteminin seçilmesi son derece önemli. Zira lazer epilasyon ile göğüs bölgesinde en etkili ve kalıcı sonucu alabilmenin yolu doğru cihaz seçiminden geçiyor.

Göğüs bölgesi için en fazla tercih edilen yöntem diode

Erkekler için lazer epilasyon ile göğüs kılları için en fazla tercih edilen yöntem lazer epilasyon alexandrite. Bu yöntem erkeklerin göğüs kıllarından kurtulmalarını sağlıyor. Bu arada birçok erkek göğüs bölgesindeki kılların tamamen yok olmasındansa seyreltilmesini tercih ediyorlar. Lazer epilasyon alexandrite yöntemi istenirse kıllardan tamamen kurtulmaya istenirse seyrelme sağlanmasına olanak tanıyor.

Kadınlar için diode lazer

Kadınların göğüs bölgelerinde kıl değil ayva tüyü olarak adlandırılan ince tüyler bulunabiliyor. Bu tüp tüylerin ortadan kaldırılmasındaysa lazer epilasyon diode yöntemi kullanılıyor. Diode lazer ayrıca açık renk kıllarda ve alexandrite yöntemi ile fazla acı hissedenlerde de göğüs bölgesi epilasyonu için kullanılıyor.

Hormonal bozukluk nedeni ile oluşan kıllanmanın çözümü lazer epilasyon değil

Bazı kadınlarda hormonal bozukluk nedeni ile ortaya çıkan göğüs bölgesinde erkek tipi kıllanmanın çözümünün lazer epilasyon olmadığını söylemeden geçmemeliyiz. Bu tip durumlarda kişinin hormon tedavisi görmesi gerekiyor. Doktorlar genel olarak hormon tedavisi yaptırmayı kabul etmeyip göğüslerindeki erkek tipi kıllardan lazer epilasyon ile kurtulmak isteyen kadınların bu isteğini uygun bulmuyorlar.

Ankara'daki güzellik merkezlerinde göğüs kıllarından kurtulmak isteyenleri bekliyor

Ankara'da bulunan ve lazer epilasyon uygulaması yapılan güzellik merkezleri konusunda uzman kadroları ile göğüs bölgesindeki kıllardan kurtulmak isteyen hem kadın hem de erkekleri bekliyor. Bu güzellik merkezlerine giderek göğüs kıllarından sağlıklı ve risksiz şekilde kurtulabilirsiniz.