LAZER EPİLASYON KANSER YAPAR MI?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON KANSER YAPAR MI?

İstenmeyen tüylerinizi her ay almak için çektiğiniz acılardan sıkıldınız mı? Her ay gittiğiniz kuaförlere verdiğiniz paranın haddi hesabı yok mu? İstenmeyen tüyleriniz istediğiniz kıyafetleri giymenizi müsaade etmiyor mu? Lazer epilasyon yaptırmak istiyorsunuz fakat zararları olduğunu düşündüğünüz için yaptırmaktan çekiniyor musunuz?

Sizin içinizi rahatlatacak bir şeyler yazmak için bilgisayarın başına oturdum. Ve lazer epilasyon uygulaması kanser yapar mı? Sorunuza cevap verebildiğim kadar cevap vermeye çalışacağım. Fakat en doğru cevabı lazer epilasyon yapan güzellik merkezlerine gidip uzman doktorlar tarafından öğrenmenizde fayda olduğunu söyleyebilirim. Lazer epilasyonu uygulaması istenmeyen tüylerinizin azalıp ve yok olmasını sağlamaktadır.Bunu lazer epilasyon cihazlarından çıkan lazer ışınlarının uzman doktorlar tarafından uygulanarak tüy bölgelerinizin köklerine isabet ettirilir ve tüy kökleriniz ilk seanstan itibaren bir azalma ve incelme görülerek son seans kadar giden tedavi yöntemi ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon cihazlarında bulun soğutucu aparatları sayesinde cildiniz yanmaktan kurtulmaktadır.

Lazer epilasyon cihazlarında bulunan soğutucu aparatı lazer epilasyonu uygulaması öncesin de bir atış, lazer epilasyonu sırasında bir atış ve lazer epilasyon sonrasında bir atış yapılarak lazer ışınlarının yakısı etkisini yok etmektedir. Lazer epilasyon uygulaması 18 yaşından büyük olan herkese uygulanabilir. Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınlarının hedefi tüy köklerinizde ki renk pigmentleri olduğu için tüy köklerinizin renginin cildinizden koyu renkte olması gerekmektedir. Bu sebepten ötürü koyu renkli tüy köklerine yapılacak olan lazer epilasyon uygulamaları daha etkili sonuçlar alındığı bilinmektedir. Lazer epilasyon uygulama tedavisi Amerikan yiyecek ve ilaç Kurumunca onay alınmış bir tedavi uygulama yöntemidir.

Bu zamandan itibaren lazer epilasyon uygulaması ile yapılan çalışmalardan kanser yaptığı konusuna dair bir bulguya rastlanılmamıştır. Bunun ile birlikte lazer epilasyon uygulamasın da lazer ışınlarından korunabilmeniz için lazer epilasyon sırasında koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Ayrıyeten lazer epilasyon uygulaması yapacak olan doktorunuzun da bu gözlükten takması gerekmekte olduğunu söyleyebilirim. Dediğim gibi lazer epilasyon uygulamasını gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanın en etkili ve kalıcı çözümü lazer epilasyon uygulamasıdır. Hayatınızın kalitesini arttırmak sizin de hakkınız olduğunu unutmamalısınız. Son olarak lazer epilasyonu yaptırmak için gideceğiniz güzellik merkezlerini ve doktorunuzu iyi araştırmalısınız.