LAZER EPİLASYON KAŞ ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN DE KULLANILIYOR

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON KAŞ ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN DE KULLANILIYOR

LAZER EPİLASYON KAŞ ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN DE KULLANILIYOR – LAZER EPİLASYON

Kaşlar hem kadın hem de erkeklerin yüzlerinin en önemli bölgelerinden biri. Kaşlar söz konusu olunca en sık karşılaşılan sorunlardan biri kaşların kalın olması ve kaş çevresinde aşırı kıllanma bulunması. Bu durum birçok kadın ve erkeğin kelimenin tam manası ile kabusu oluyor. Son yıllarda kaşların öneminin daha iyi anlanması ile ülkemizde de popüler hale gelen kaş tasarımı ve kaş şekillendirme için kullanılan yöntemlerden biri de lazer epilasyon.Aşırı kalın kaşlardan ve kaş çevresindeki kıllardan kurtulmak mümkün

Aşırı kalın kaşlar ve kaş çevresi kılları için elbette bugüne dek hepimiz bir takım yöntemler kullandık belki de hala da kullanıyoruz. Ancak cımbız, ip gibi yöntemler kaşların şekillendirilmesinde ve kıllardan kurtulma konusunda son derece kısa süreli çözüm sağlıyor. Her dakika kaç aldırmak da elbette ki herkes için büyük sıkıntı oluyor. Oysaki lazer epilasyon bu sorunlara kalıcı bir çözüm sunuyor.

Kaşların ortasındaki kılları da unutmayın!

Kaş demişken kaçların ortasındaki kıllar da ciddi bir rahatsızlık veriyor çoğu kişiye. Hatta "tek kaş" denilen şekilde bitişik bir görünüm ile bile karşılaşılıyor. Kaşların ortasındaki bu hoş olmayan bir görüntüye sebep veren kıllardan kurtulmak için de lazer epilasyon uygulamasından faydalanılabiliyor.

Kaç seans gerekiyor?

Lazer epilasyon ile kaş düzeltme uygulaması konusunda sonuç almak için kaç seans gerektiğine ilişkin ortalama bir sayı vermek doğru değil. Zira gereken seans sayısı kılların durumuna, yoğunluğuna, cilt tipine ve rengine göre farklılık gösteriyor. Dolayışı ile lazer epilasyon ile kaşlarınızdaki fazla kıllardan kurtulmanızın kaç seans süreceğini öğrenmenin en garantili yolu tabi ki Ankara'da bulunan bir güzellik merkezlerine giderek konunun uzmanları ile görüşmek.

Kaşlarınızla vedalaşmaya hazır mısınız?

Elbette Ankara'daki güzellik merkezlerine uzmanlar yalnızca kaşlarınızdan kaç seansta kurtulabileceğinizi söylemekle kalmayıp sizi kaşlarınızdan da kurtarabilirler. Bu nedenle aynaya her baktığınızda sizi mutsuz eden kaşlarınızla vedalaşmaya hazırsanız bu vedayı daha fazla ertelemeyin ve hemen bir güzellik merkezlerine giderek lazer epilasyon uygulaması yaptırarak mükemmel görünümlü kaşlara kavuşun.