LAZERLE SAÇ GELİŞTİRME

blog yazısı ekle !

LAZERLE SAÇ GELİŞTİRME

Saç ektirmek ve bunun ile birlikte saçlarınızı gürleştirmek için kullandığınız bazı yöntemler saçınızın eskisi gibi çıkmasını ve gür bir hal almasına etki etmesi oldukça güç bir durum. Kullanılan serumlar saçınızı maalesef eski haline döndürmüyor aksine olduğunuz yerde saymış oluyorsunuz. Saç ektirmek ise uzun acılı ve zor bir süreç. Ekilen saçların siz de oturmadığını görmek mümkün. Birçok yöntemlerin denendiği ve maalesef başarısızlık ile sonuçlandığını görmek sizi hüsrana uğratmasın. Eski gür ve sizin olan saçlarınıza ulaşmak artık çok daha kolay.Lazer epilasyon tedavisi ile saçlarınızı eski haline dönüştürmeyi hedefliyoruz. Eğer hiç gür ve sağlıklı saçlarınız yok ise durmadan dökülen saçlara sahipseniz bu sizi üzmesin lazer tedavisi ile saçlarınızı geliştirmek mümkün. Zayıf ve ince telli saçlarınıza veda edip sağlıklı saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Saç köklerinize ulaşarak saç dökülmelerinize dur diyebiliriz. Öncelik ile kullanılan lazer aletinin ve markasının burada önemi büyük. Kullanılan cihazın saç köklerini geliştirmek amacı ile kullanılması gerekmektedir. İşlevleri farklı olan lazer cihazlarınızı iyi tanımanız gerekmektedir. Böylece uygulanacak tedavide kesin çözüme ulaşabilir ve sağlıklı saç köklerinize kavuşabilirsiniz.

Saç köklerinizin tipini belirlemek ise uzman dermatoloji doktorlarımızın incelemesi gerekmektedir. Her saça ve rengine göre ayrı bir tedavi süreci başlatılır. Uzman doktorunuz bu konuda size detaylı bilgiyi verecektir. Uygulanan lazer ışınları direk saç köklerine nüfuz ettiğinden dolayı cildinize ve ya saçınıza herhangi bir zarar vermemektedir.

Lazer ışınları ile uygulanan tedavi de cildiniz yenilenecek ve saç köklerinizi uyararak taze saçlarınıza kavuşabileceksiniz. Işınlar herhangi bir zarar vermemektedir. O özlediğiniz ve karşılaştığınız sizde de olmasını istediğiniz saçlarınıza seanslar sonrasında kavuşacaksınız. Birkaç seans sonrasında cildinizde ve saçlarınız da ciddi bir şekilde değişiklik göreceksiniz. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte saçlarınızın sağlığını da iyileştirmek kolaylaşıyor. Eğer saçlarınızın ve cildinizin herhangi bir sorunu var ise, örneğin saçkıran gibi bu konu da uzman hekimler ile görüşmek ve bilgi almak gerekecektir. Seanslarınız ve ya uygulanacak olan tedavi başka bir hal alacaktır. Öğrenmek istediğiniz sorularınız var ise bize web adresimizden ulaşabilirsiniz.