LEKE GİDERİCİLER ARASINDA EN İYİLER

blog yazısı ekle !

LEKE GİDERİCİLER ARASINDA EN İYİLER

Cilt vücut için en değerli alanlardan biridir. Çünkü cildimiz tüm vücuda kaplamakta ve herkes tarafından görünmektedir. Cildimizin her zaman tertemiz ve pürüzsüz olmasını isteriz. Fakat bu çok da mümkün olamamaktadır. Mutlaka derimizin bazı yerlerinde leke olmaktadır. Hemen her gün resim çekinmekte ve bunları sosyal âlemlerde paylaşmaktayız. Fakat kimse bu resimler üzerinde herhangi bir oynama yapmadan paylaşamaz. Çünkü cildimizdeki bazı lekeler bizi rahatsız etmektedir.


Öyle ki cildimizde birçok leke ve sivilceler mevcut halde bulunmaktadır. Bunları yok etmek herkesin en büyük hayalidir. Bu lekeleri tedavi ettirmek için birçok kişi lazer tedavisine başvurmaktadır. Fakat bu tedavilerin birçoğu oldukça pahalı ve olumlu sonuçlar vermeyen tedaviler olmaktan kaçınamamışlardır. İşte sizde sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için Ankara ilini ziyaret etmeniz çok doğru bir tercih olacaktır. Çünkü Ankara Güzellik Uzmanı sizler için en iyi tedaviyi uygulayacak ve lekelerinize son verecektir.

Ayrıca Ankara Güzellik Salonu sahibi olan bu kişi sizleri salonuna beklemektedir. Şimdi ise sizlere piyasada bulunan en iyi leke gidericileri vereceğiz.

1- REN RADİANCE PERFECTION SERUM

Bu leke giderici doğal içeriklere sahiptir. Güneş lekelerini ve fazla pigmentasyon izlerini gidermekte oldukça etkilidir. İçinde meyan kökü, limon özleri ve acı portakal suyu gibi doğal ürünler barındırmaktadır.

2- PHILOSOPHY MIRACLE WORKER DARK SPOT CORRECTOR

Bu ürün kadınlar arasında çok bilinen bir üründür. Leke giderici özellikleri olduğu kanıtlanmıştır. İçerisinde çeşitli vitaminler bulundurduğu için cildi besleyici özellikleri bulunmaktadır. Bu krem cilt rengini açmakta da oldukça iyidir. Her gece uygulanmaktadır. Uygulanır iken cildin temiz olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

3- CLINIQUE EVEN BETTER CLINICAL DARK SPOT CORRECTOR

Tirosinaz enzimi üretimini engelleyen bu krem kadınlar için leke gidericiler arasında en iyilerden bir tanesidir. Tirosinaz enzimi cildin melanin üretmesini sağlayan bir enzimdir. İçerisinde bu enzimi azaltan madde bulunmaktadır ki bu Dianella bitkisinden alınmaktadır. Cilt tonunun açılmasında da oldukça etkili bir kremdir. Lekeleri büyük ölçüde azaltmayı vaat eden bir kremdir.

4- LANCOME BRIGHT EXPERT DARK SPOT CORRECTOR

Bu kremi kullanan dünya üzerinde birçok kadın vardır ki bu kadınların hiçbirinden şikâyet gelmemiştir. Oldukça besleyici ve sağlıklı olan bu leke giderici jel yapıda olduğu içinde tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. İçerisinde cilt beyazlatıcı bulunmaktadır. Ayrıca ellajik asit ve salisilik asitte barındırmaktadır. Diğer kremlerden biraz daha fazla kullanılan bu krem cilde zarar vermez ve basit bir kullanımı vardır.