MEZOTERAPİ TEDAVİSİNDEN ÖNCE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

blog yazısı ekle !

MEZOTERAPİ TEDAVİSİNDEN ÖNCE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Cildinizde oluşan bazı deformasyonlardan kurtulmanın tek çaresi sadece kremler değildir. Ya da büyük ağrılara ve acılara sebep olan ameliyatları denemeniz gerekmiyor. Mezoterapi tedavisi ile çevresel faktörlerden dolayı deformasyona uğrayan cildinizin tekrar sağlıklı bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da kan dolaşımı nedeni ile varislere neden olan hastalıkların tedavisinde rahatsızca kullanabilirsiniz.

Ankara'da Mezoterapi için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Mezoterapi


Bel ve ya boyun fıtığınızda da kullanılacak bu yöntem birkaç seans sonrasında iyi neticeler sunmaktadır. Ancak mezoterapi tedavisi öncesi dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncellik ile sağlığınızın yerinde olması gerekmektedir. Herhangi bir kalp rahatsızlığı ve kronik rahatsızlığınızın olmaması gerekmektedir. Beslenmenize dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sağlıklı beslenmeniz bu süreçte önemlidir. Kafein kullanan biri iseniz bir süre kafeinden uzaklaşmanız gerekmektedir. Protein içeren yiyeceklerden de uzak durmalısınız. Soğuk algınlığında kullanılan ilaçları kullanmamanız gerekmektedir. Eğer tedavi sürecinde iseniz tedavi süreci bittikten sonra mezoterapi tedavi sürecine başlamanızı öneririz. Tedavi süreci öncesi doktorunuz ile konuşmanızı eğer bir ilaç kullanıyorsanız da doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz.