MEZOTERAPİ YÜZ

blog yazısı ekle !

MEZOTERAPİ YÜZ

Vücudumuzun çeşitli bölgelerinde çevresel faktörlerden dolayı yaşadığımız en büyük sıkıntılardan kurtulmak için çeşitli tedavi yöntemleri gelişmiş bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çeşitlenen bu tedavi yöntemlerinden bir tanesi de mezoterapi tedavisidir. Vücudumuzun çeşitli bölgelerine uygulanan bu tedavi yöntemi sıkça kullanılmaktadır.

Ankara'da Mezoterapi-Yüz için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Mezoterapi-Yüz

Yüz bölgesinde de tercih edilen bu tedavi yöntemi büyük ölçülerde sonuç vermektedir. Ciltte yer alan güneş lekeleri, sarkmalar ve kırışıklıkların tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Yüz bölgesinin çok hassas olması nedeni ile kullanılan bu yöntem nerede ise sıfır ağrı ve acı ile tedavi sürecini başlatmaktadır. Cildinizin deformasyona uğraması sadece çevresel nedenlerden dolayı değil ayrıca zamanın ve güneş ışınlarının direk olarak yüz bölgesi ile temas etmesi ile ilgilidir. Bundan dolayı güneşe karşı biraz daha duyarlı olmanız gerekmektedir.

Özellik ile güneşe çıkmadan önce yüksek faktörde koruyucuları kullanmanızı tavsiye ederiz. Yüz bölgesine uygulanan mezoterapi tedavisi birkaç seans sonrasında mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Cildinizin deformasyon boyutuna ve yapısına göre tedavi haritası çıkarılmaktadır ve haritaya göre tedavi süreciniz uygulanmaktadır.