PRP SAÇ TEDAVİSİ KİMLER İÇİN UYGUNDUR

blog yazısı ekle !

PRP SAÇ TEDAVİSİ KİMLER İÇİN UYGUNDUR

PRP Saç Tedavisi vücuttan kal alımından sonra doku yenilenmesi yöntemi ile gerçekleştirilen, saç dökülmesinin azaltılmasına ve zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasına yönelik olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Sadece cildi gençleştirilmede kullanılmaz daha bir çok fonksiyonu bulunmaktadır. Prp tedavisinde konu saç olunca bunun ile birlikte bazı sorular meydana gelmektedir. Bu sorulardan bir tanesi de saç tedavisi kimler için uygulanır sorusudur.

Ankara'da Saç PRP için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Saç PRP


Şunlara şunlar uygulanır diye kesin bir çizgisi olmamak ile birlikte herkese uygulanabilir. Özellikle cildinde kronik herhangi bir rahatsızlığı yok ise. Ve daha ciddi sağlık sorunları bulunmuyorsa herkese uygulanabilir bir tedavi yöntemidir. Saç köklerinden alınan kan trombosite çevrilerek tekrar saç köklerine uygulandığı için saç köklerinizi yeniler ve canlanmasını sağlar.

Kırılgan yapıda olan saç kökleriniz böylece dökülmez ve daha sağlıklı bir biçimde büyümeye devam eder. Ancak herhangi bir sorununuz var ise ve emin olamıyorsanız bizim ile ve ya uzman bir hekim ile görüşüp var olan sıkıntınızı belirtmenizi tavsiye ederiz.