PRP TEDAVİSİ

blog yazısı ekle !

PRP TEDAVİSİ

Cildimde daha önceleri hiç karşılaşmadığım ve karşılaşacağımı hiç düşünmediğim doku kayıplarım olmaya başladı. Özellik ile cildimde kahverengi lekeler, kırışık bir cilt, sarkmalar gibi bazı istemeyeceğim durumlar oluştu. Bunun daha da artacağını düşünüp cildimi yenileyecek ve dokularımı tamir edecek kremleri evime depoladım. Ancak bu kremler sadece bir para tuzağı idi. Çünkü cildimde herhangi bir değişiklik yaşanmadı aksine zamanın acımasızlığına yenik düşen cildimi kurtarmam gerektiğini düşünüyordum.

Ankara'da PRP (Plazma) için nerelere gidebilirsiniz
Ankara PRP (Plazma)


Çalıştığım yerde tanıdığım bir iş arkadaşım bana prp tedavi yönteminden bahsetti. Bu yöntem çok bilinen bir yöntem değilmiş ancak cilde birkaç seans uygulandığında mükemmel sonuçlara ulaşabiliyormuşum. Tabi bu konuşma bana pek tatmin edici gelmedi. Bende araştırmaya karar verdim.

Uzman doktorlardan bu konu hakkında detaylı bilgiler aldım. Prp tedavisi vücuttan alınan kanın difürüj edilmesi ile trombositin tekrar derinin altına uygulanması süreciymiş. Bunun amacı ise alınan kanın sağlıklı kan hücrelerine dönüştürülerek kaybedilen dokunun yenilenmesi ve bütün dokularında bundan etkilenip iyileşmesi bekleniyormuş. Ben denedim ve mükemmel sonuçlara ulaştım. Size de tavsiye ederim