SAÇ DÜZLEŞTİRME İŞLEMİNDE EN ÇOK KULLANILAN BEŞ MARKA

blog yazısı ekle !

SAÇ DÜZLEŞTİRME İŞLEMİNDE EN ÇOK KULLANILAN BEŞ MARKA

Saç düzleştiricileri; bayanların günlük hayatlarında vazgeçemedikleri saç bakım aletleri arasında yer akmaktadır. Saç düzleştirici kullanmak, maşa ile saçları düzleştirmeye çalışmak kadar zaman almadığı için bayanlar tarafından sık tercih edilen bir işlemdir. Ayrıca maşa kullanırken elektriklenen saçlarınız saç düzleştirici kullanımı esnasında elektriklenmemektedir. Saç düzleştirici ile düzleştirilen saçlarınız daha kolay şekil almaktadır.

Ankara'daki tüm Saç Bakımı yapılan Kuaförler için tıklayınız
Ankara Saç BakımıAncak saç düzleştiricinin sıklıkla kullanılması saçlara zarar verebilmektedir. Aşırı saç düzleştirici işlemi sonrasında saçlar nem kaybederler ve kuruyarak çok çabuk kopabilirler. Eğer işiniz gereği her gün saç düzleştirici kullanmak zorundaysanız, tercih edeceğiniz saç düzleştirici markası saçınıza en az zararı veren marka olmalıdır. Günümüzde hemen her marka saç düzleştiricileri sık kullanılmaya karşı saçlara en az zararı verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Bu yazımızda Ankara güzellik salonu uzmanlarının da tavsiyeleri ile sizlere saçınıza en az zararı dokunan ve en pratik şekilde saçlarınızı düzleştirmenizi sağlayan en iyi beş saç düzleştiricisini tanıtacağız.

İlk saç düzleştirici modelimiz Babyliss i Pro 230 Elegance ST100E'dir. Babyliss markasının son model üretimi olan saç düzleştirici çekici mor rengi ve şık çantası ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Saç düzleştiricisine sahip pek çok bayan sadece rengi ve çantası için bu modeli satın almaktadırlar. İnce ve zarif tasarımı sayesinde kolayca yanınızda taşıyabildiğiniz bu saç düzleştirici modelinde üç kademeli sıcaklık ayarı bulunmaktadır.

İkinci saç düzleştirici modelimiz Braun Satin Hair 7 Sensocare Şekillendirici modelidir. Ankara saç bakım merkezi tarafından tavsiye edilen bu saç düzleştiricisinin sıcaklık ayarı 120 ila 200 derece arasında ayarlanabilmektedir. Bu modelin en dikkat çeken özelliği sahip olduğu sensörler sayesinde saçlarındaki nem seviyesini ölçebilmesidir. Bu sayede saçların kuruyarak elektriklenmesi önlenmiş olur.

Üçüncü saç düzleştirici modelimiz Remington S9600 Silk düzleştirici modelidir. Dijital ekrana sahip bu saç düzleştiricinin sıcaklık ayarı 150 ila 235 derece arasındadır. Hızlı ısıtma sistemi sayesinde saçlarınızı yarım dakika gibi bir sürede düzleştirebilmektedir. Güvenlik önlemi olarak cihaz 60 dakika sonra otomatik kapanmaya programlanmış durumdadır.

Dördüncü saç düzleştirici modelimiz Philips ActiveCare Jojoba düzleştirici modelidir. Jojoba yağı katkılı seramik plakalar sayesinde saçlarınız daha parlak ve daha çekici bir hal alır. İyonik bakım özelliği sayesinde saçlarınızın elektriklenmesi önlenir.

Beşinci ve son saç düzleştirici modelimiz ise Rowenta SF4412 LISS & CURL düzleştirici modelidir. 30 saniyede kullanıma hazır hale gelen saç düzleştirici 15 saniyede saçlarınızı düzleştirmenizi sağlamaktadır. Bu özelliği ile Ankara güzellik uzmanı tarafından en çok tavsiye edilen saç düzleştirici modelidir.