SAÇLARDA DOĞALLIK

blog yazısı ekle !

SAÇLARDA DOĞALLIK

Saçlarımız bizler için en değerli ve görünüşümüzün en önemli objeleridir. Yüzü makyajsız bile bakımlı gösteren saçlar, pek çok kadının ve erkeğin kişisel bakım esnasında en fazla zaman harcadığı ve en fazla önem verdiği vücut parçasıdır. Renk, şekil ve boyut bakımında birçok seçeneğimiz olan saçlarımız üzerinde daima değişim yapmak ve bize en uygun olan saç modelini bulmaya çalışırız.

Ankara'daki tüm Saç Bakımı yapılan Kuaförler için tıklayınız
Ankara Saç Bakımı


Saç modelleri ve renkleri farklılık gösterse de en çok kullanılan saç rengi olarak siyah dikkat çekmektedir. Siyah saç, kadınlar için korkulan fakat bu korkunun yanında en fazla kullanılan renktir. İnsanların büyük bir kısmının da doğuştan siyah renkli saçlarla doğması bu seçimin doğallığını göz önünde bulunduranlar için önemli faktördür. Siyah renk saça bir kez uygulandığında diğer renklere geçişte yapabilmek için açıcı işlemler kullanmak gerekir fakat siyah rengin insana kattığı gizem bu durumu bertaraf etmektedir. Ayrıca siyah renk saçların diğer renkteki saçlara göre daha az bakım istemesi, sürekli fön yapılmaya ihtiyaç duyulmaması siyah renk saçın diğer artılarıdır. Siyah renk saçlar ile sade makyaj bile sizi bir anda en şık davete hazır hale bile getirebilir.

En çok dikkat çeken ve kadınlar arasında en çok kullanılan siyah renk saçlar özellikle beyaz tenli bayanların tercih etmesi gerekn ve beyaz tenli bayanlara daha çok yakışan bir saç rengidir. Açık ten ile koyu ten rengi birleştiğinde dikkat çekici bir görünüm elde edilir. Dikkat çekici bir görünüm ise bayanları her zaman hoşnut eden bir durumdur. Açık renk saçlarınız daha belirgin olsa bile siyah saçın kullanımı diğer renklere göre daha kolaydır. bu senen trend olan siyah saç modelleri, siyah renkteki kıyafetlerle beraber tercih edilmektedir.

Dikkat çeken ve tren görünen kısa siyah saç modelleri, daha modern bir hava yakalamak için ideal olabilir ve tüm havanızı değiştirebilir' şeklinde yorumlar yapan Ankara güzellik salonu çalışanları bu sene Ankara sokaklarında bu rengin hâkim olacağı yönünde görüş bildirmektedirler. Ankara güzellik uzmanı yönünden bu kadar çeşitliliğe sahipken bu uzmanlardan bu yönde bir açıklama geliyor olması bu rengin bu sene birçok farklı model ile karşımıza çıkacağının kanıtı olsa gerek.

Uzmanlarında gizemli yanını ön planda tutukları siyah renk saç modelleri bu sene birçok ünlü model tarafından da kullanılmaktadır. Bir çok defilede modellerin şık kıyafetleri siyah saç modelleri ile kombinleyip sergilediğini göz önünde bulundurursak modacılarında trend renk olan siyah üzerinden giyim sektöründe bir çalışma yaptıkları söylemek yanlış olmaz. Siyah renk saç beyaz ten ve koyu makyaj ile görüntünüzü konstrat bakımından daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Siyahın her renk ile kombinlenebilen bir renk olduğunu düşünürsek siyah renk saç kullanan bayanların bu sene kıyafet bulmada zorlanmayacağını da söyleyebiliriz.