SİR AĞDA İLE KONUŞAN BACAKLAR!

blog yazısı ekle !

SİR AĞDA İLE KONUŞAN BACAKLAR!

Bacaklar kadın bedeninin en güzel ve en çekici bölgelerinden biri. Bunun için tüm kadınlar bacaklarının bakımına ayrı bir özen gösterir. Bacakların mükemmel görünmesi içinse her şeyden önce istenmeyen tüylerden arınmış olması gerekir. Bunun yoluysa tabi ki istenmeyen tüylerden ağda ile kurtulmaktan geçiyor.

Ankara'daki tüm Cilt Bakımı Salonları için tıklayınız
Ankara Cilt Bakımı


Sir ağdanın birçok avantajı var

Ağda çeşitleri içinde birçok özelliği ile ön plana çıkan sir ağda bacaklardaki istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda da başrolü oynuyor. Sir ağda her şeyden ince doğal bir malzemeden yani çam reçinesinden üretildiği için kimyasal içerikli epilasyon ürünlerine kıyasla çok daha sağlıklı. Hazır olarak satılan ya da evde yapılan şeker ağdası ile kıyaslandığında ise tüylerin azalmasında çok daha etkili. Zira şeker ağdanın içerisinde bulunan şeker kıl köklerini besliyor ve bu da tüylerin güçlenmesine den oluyor. Oysa sir ağda bacaklardaki tüylerin köklerini zayıflatıyor ve bu sayede uzun süreli ve düzenli uygulama ele tüy miktarında azalma sağlıyor.

Doğru uygulama önemli

Bacak epilasyonu için sir ağda yaptırmak için en doğru adres tabi ki Ankara'da bulunan güzellik salonları. Hijyen kurallarına uymayan ve konunun uzmanı olmayan kişilerce yapılan sir ağda uygulaması ne yazık ki riskli. Şöyle ki hijyen kurallarına uymadan ve uzman kişilerce yapılmayan sir ağda uygulamaları cilde zarar verme ve mikrop kapılmasına neden olma riski taşıyor. Bu nedenle bacaklarınızdaki tüyleri sir ağda ile aldırırken mutlaka güzellik salonuna giderek bir güzellik uzmanı tarafından yapılmasını sağlamalısınız.

Bacaklara sir ağda kaç günde bir uygulanır?

Sir ağda ile bacaklardaki tüylerde azalma sağlamak için en az 3 seans yaptırmak gerekir. İlk seansların arasında 21 gün süre vardır,6. Seansın ardından bu süre 45'e uzar. Sir ağdadan gerçekten etkili bir sonuç almak için düzenli uygulama çok önemlidir. Düzenli uygulama esnasında zaten tüylerde azalma ve güçsüzleşme olduğu gayet kolay şekilde far edilebilir. Bu arada şunu da ekleyelim, sir ağda seansları uygulama yapılan bölgeye ve cildin durumuna göre 5 ile 45 dakika arasında bir zaman alabilir.