SONBAHAR MAKYAJ TRENDLERİ – MAKYAJ

blog yazısı ekle !

SONBAHAR MAKYAJ TRENDLERİ – MAKYAJ

Kış geldi kapıya dayandı bile! Peki, bu güzel sonbahar aylarında nasıl bir makyaj yapmalıyız? Sonbahar makyaj trendleri, ipuçları nelerdir? Hangi tonları kullansak mevsime uygun bir görüntü elde etmiş oluruz? Bütün bunların cevapları için buyurun yazımızın devamına.

Bu yıl sonbahar makyaj trendleri arasında en çok göze çarpan ögelerden biri kırmızı ruj olmuş durumda. Eyeliner ve allıklar ile desteklenen kırmızı tonlarındaki dudaklar oldukça ilgi çekecek gibi duruyor. Birkaç makyaj hilesi ile bu serin günler için siz de güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ankara'daki tüm Günlük Makyaj yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Günlük MakyajGül Kurusu Dudaklar ile Sonbahar Makyajı

Gül kurusu ruj ile dudaklara çekeceğiniz dikkati diğer makyaj ögeleri ile tamamlayarak trende uygun bir makyaj stiline ulaşabilirsiniz. Günlük olarak da kullanabileceğiniz bu makyajı siz de seveceksiniz!

Günlük Sonbahar Makyajı

Oldukça basit bir yapım aşamasına sahip bu soft renkler ile yapabileceğiniz sonbahar makyajı, günlük okula veya işe giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz türden. Adım adım takip edebileceğiniz makyaj gerçekten yarattığı doğal görünümü ve pratikliği ile tercih sebebiniz olacak.

Soğuk Tonlarda Sonbahar Makyajı

Mevsime ve hava şartlarına uygun olarak makyaj stilinizi siz de değiştirebilirsiniz. Sonbaharın atmosferine uygun soğuk tonlar kullanımı ile ortaya çıkacak olan bu makyaj gerçekten çok hoş bir görünüme ulaşmanızı sağlayacak.

Kırmızı Ruj ve Kahverengi Tonları ile Sonbahar Makyajı

Bu yılın trendlerinden olan kırmızı ruj ile kahverengi tonlarında kullanacağınız diğer makyaj ögeleri ile tam olarak sonbahara uygun bir makyaj stili yaratabileceksiniz. Dudakların öne çıktığı bu makyajda bronz allık ve kahve tonlarındaki göz makyajı gerçekten dikkatleri üstünüzde toplayacaksınız.