TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ EN MÜKEMMEL 5 MAC RUJ ÇEŞİTİ

blog yazısı ekle !

TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ EN MÜKEMMEL 5 MAC RUJ ÇEŞİTİ

Mac ruj çeşitleri; her ne kadar yüksek fiyatlı olsa da bayanların hayranlık duydukları ve severek kullandıkları ruj modelleri arasında yer almaktadır. Ancak Mac rujları her yerde satılmamaları nedeniyle kolay temin edilebilen bir ruj modeli değildir. Bu yazımızda siz değerli bayanlara; Ankara güzellik uzmanı tavsiyesi olan ve çok seveceğinizden emin olduğumuz 5 Mac ruj modelini tanıtacağız.

Ankara'daki tüm Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Salonları


1- Ruby Woo Mac Ruj modeli: Kırmızı renkli rujlar bayanların vazgeçilmez makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Kırmızı ruju her türlü makyaj malzemesiyle uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Ruby Woo Mac ruj modelinin en önemli özelliği çekici kırmızı renginin yanı sıra kalıcı olması ve tazelemeye gerek olmamasıdır.

2- Kinda Sexy Mac ruj modeli: Nude renk tonundaki bu ruj modelinin em önemli özelliği gündüz gül rengi pembeliğinde olan rujun gece ışık yansımasıyla tonunun değişmesidir. Özellikle yoğun göz makyajı yapan bayanların en çok tercih ettiği ruj modelleri arasında ilk sıradadır.

3- Please Me Mac Ruj Modeli: Kadınlar için pembe ham tatlı görünmenin hem de aynı zamanda seksi görünmenin rengidir. Nemli kremsi yapısıyla dudaklarınıza kolayca sürülebiliyor ve 6 saat boyunca kalıcılık sağlıyor. Dudaklarınızın kendi pembeliğine çok yakın bir ton sağlayan Please Me her mevsim rahatlıklar kullanabileceğiniz ruj modelleri arasında yer almaktadır.

4- Diva Mac Ruj Modeli: Bordo kadınlar için her zaman asaletin rengi olmuştur. Kırmızı renkteki rujlardan hoşlanmayan ancak asil, çekici ve seksi görünmek isteyen bayanların ilk tercihi olan Diva Mac Ruj Modeli mat bir yapıya sahip olmasına rağmen dudakları nemli tutan bir ruj çeşididir. Yine mat yapısı sayesinde dudağınızdan kolay kolay çıkmayan kalıcılığı yüksek bir rujdur.

5- Rebel Mac Ruj Modeli: Orta renk tonunda mürdüm rengine sahip rebel Mac Ruj modeli toplum içerisinde dikkat çekmek isteyen bayanların ilk tercihidir. Dudağınıza kolayca sürülebilen bu ruj modeli 4 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Ancak bu ruju uygulamadan önce dudaklarınıza peeling yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Rebel Mac Ruj modeli pul pul olmuş dudaklarda hiç de hoş bir görünüm sergilemiyor.