TUNALI DÜĞÜN MAKYAJI

blog yazısı ekle !

TUNALI DÜĞÜN MAKYAJI

Makyaj setleri bugün için birebirdir. Hem istediğiniz tonda tüm renkleri bulabilir hem de renkleri karıştırarak farklı şeyler deneyebilirsiniz. Düğün makyajı bir genç kız için oldukça önemlidir.

Yüzümüzün şekline ve renk tonuna göre makyaj yapmak bir sanattır. Tunalı düğün makyajı yapılırken cildin temiz olması çok önemlidir. Yüzün makyaja hazırlanması için önce jel köpükle temizlenmelidir. Daha sonra yüzün tonuna göre kapatıcı seçilmesi gerekir. Eğer yüzünüzde ton farklılıkları varsa koyulu açıklı fondöten kullanmanız gerekir.

Tunalı'daki tüm Düğün Makyajı yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Tunalı Düğün Makyajı


Göz makyajında da mor halkalarınız varsa önce bunların kapatılması ve ondan sonra göz makyajının yapılması gerekir.

Büyük ve kemerli bir burnunuz varsa kenarlarına koyu renkte bir kapatıcı sürmeniz gerekir bu kapatıcı ile burnunuzu küçük gösterebilirsiniz.

Cilt tonunuza göre bir allık sürmeniz de makyajınızı tamamlatacaktır. Cildiniz ve kıyafet seçiminize göre rujlar kullanabilirsiniz. Pastel tonlarda kullanılan rujlar gözlerinizin soluk durmasına neden olabilir tonlardaki dengeyi iyi kurmalısınız. Eğer makyajınızda gözlerinizi belli ediyorsanız dudaklarınız doğal olmalıdır. Her iki ana bölge dikkat çekici olmamalıdır.