TUNALI KALICI OJE

blog yazısı ekle !

TUNALI KALICI OJE

2 HAFTA BOYUNCA HARİKA GÖRÜNEN TIRNAKLAR – TUNALI KALICI OJE

Oje bakımlı ve güzel tırnakların olmazsa olmazı. Ancak hem oje sürerken bozulma hem zor kuruması hem de sürdükten sonra dökülmesi nedeni ile çoğumuz için oje sürmek adeta bir işkenceye dönüşüyor. Üstelik dökülen ojeler son derece çirkin bir görüntüye yol açıyor ve güzelleşelim derken tam tersi bir duruma düşüyoruz. Ama tüm bu sorunlar artık tarih oluyor, çünkü artık kalıcı oje uygulaması var!

Tunalı'daki tüm Kalıcı Oje yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Tunalı Kalıcı Oje


Kalıcı ojenin hiçbir zararı yok

Her yeni uygulama ile ilgili olduğu gibi çoğumuzun kafasında kalıcı oje uygulaması ile ilgili de sorular var ve kalıcı ojenin tırnaklar için zararlı olup olmadığı da bu soruların başında geliyor. Bunu merak edenler için hemen söyleyelim kalıcı ojenin tırnaklara hiçbir zarar verme riski bulunmuyor. Yani gönül rahatlığı ile kalıcı oje yaptırıp uzun süre harika görünen tırnaklara kavuşabilirsiniz.

Kalıcı oje uygulaması güzellik salonlarında yapılıyor

Kalıcı oje uygulaması Ankara Tunalı güzellik salonlarında yapılıyor. Yani siz de hemen bir güzellik salonuna gidip kalıcı oje uygulaması yaptırarak tam 2 hafta boyunca harika görünen tırnaklara sahip olabilirsiniz.