TUNALI OZON SAUNA

blog yazısı ekle !

TUNALI OZON SAUNA

TERLEME İLE GELEN SAĞLIK VE GÜZELLİK – TUNALI OZON SAUNA

Terlemenin faydaları binlerce yıldır biliniyor ve bu nedenle hem hamam hem de sauna binlerce yıldır sağlık kaynağı olarak görülüyor. Ancak ozon sauna bunun bir adım ilerisine geçiyor ve her derde deva denilebilecek denli çok fayda sunuyor. Kadınların çeşitli sorunlarına etkili ve sağlıklı çözüm sunan ozon sauna bu sayede güzelliğin kapılarını da sonuna kadar açıyor tüm kadınlara.

Tunalı'da Ozon Sauna için nerelere gidebilirsiniz?
Tunalı Ozon Sauna


Fazla kilolar ozon sauna ile tarihe karışıyor

Ozon saunanın sağladığı en büyük fayda şüphesiz ki fazla kilolardan kurtarma konusundaki mucizevi etkileri. Ozon saunanın özelliği ısıyı derinin tam 6 santim kadar altına göndermesi. Böylelikle vücut ısıdan çok daha fazla faydalanabiliyor ve bir seansta ortalama olarak 200-450 kalori yakılmasını sağlıyor. Elbette bu miktar ozon sauna seansının süresine ve kişinin bedensel koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

Güzelliğin kapısından geçmeye hazır mısınız?

Güzelliğin kapısından geçmek ve harika görünmek için Ankara Tunalı güzellik salonlarına gelerek ozon sauna seansları yaptırabilir ve sadece güzelleşmek ile de kalmayıp kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.