TUNALI SOLARYUM

blog yazısı ekle !

TUNALI SOLARYUM

Solaryum deriyi bronzlaştırmak amacı ile kullanılan bir cihazdır. Solaryumlar genellikle içinde yatılabilen kabin şeklindedir. Kabinler içinde alttan üstten ultraviyole ışık yayan tüplerden oluşmaktadır. Kabinlerin dik yüzeyinde ışıklar olur bu ışıklar hareket ederler ve bronzlaşmayı sağlarlar.

Tunalı solaryum ile cildinizdeki lekelerden de kurtulacaksınız. Özellikle uva ışınları ile cildiniz daha bronz ve güzel görünecek.

Gönül Boyraz Güzellik Salonu

Kızılay

Gönül Boyraz Güzellik Salonu, Ankara'nın Kızılay semtinde kapılarını müşterilerine açmıştır. Modern teknolojiye sahip donanımları ve kullandıkları teknikleri modaya uygundur. Gönül Boyraz Güzellik Salonu yıllara meydan okuyarak günümüze kadar varlığını sürdürmeyi başarmıştır. Ankara da parmakla gösterilen güzellik merkezlerinden biri olan Gönül Boyraz Güzellik Salonu, profesyonel uzman kadrosu, güzellik sektöründeki tecrübeleri ile Ankara'da güzellik konusunda yeni bakış açısı sunuyor.

Kalıcı fondöten (BB Glow), Epilasyon, Cilt bakımı gibi başlıca hizmetlerin yanı sıra güzellik konusunda geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Bunlar dışında: ağda, el bakımı, Eyeliner, jel tırnak, kalıcı kirpik, kaş alma, kirpik lifting, makyaj, masaj ve çeşitleri, selülit bölgesel incelme, solaryum, takma tırnak, tırnak süsleme.

Her güzellik uygulaması için personel yurt dışı ve yurt içi eğitim seminerlerine katılarak başarı sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Gönül Boyraz Güzellik Salonu gibi Kızılay Güzellik salonu da müşteri memnuniyetine önem vermekte ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine daima en iyisini sunmayı hedef haline getirmiştir.

Kızılay Güzellik salonu ve Gönül Boyraz Güzellik Salonu her sezonda güzellik akımını yakından takip ederek müşterilerine istedikleri tarzda, popüler uygulamalar ile hizmet sunmaktadır.

İnsanlar çok eski dönemlerde de güzellik için ilkel yöntemleri kullanarak dış görünüşlerini iyileştirmeye çalışmıştır. Bu ilkel yöntemler yerini daha çeşitli ürünlere ve cihazlara bırakarak insanların işini kolaylaştırmıştır. Artık eskisi gibi güzellik için çok fazla çaba harcamaya gerek duyulmuyor. Çünkü istediğiniz güzellik uygulamalarını sizin yerinize yapan mekânlar ve elemanlar bulunmaktadır. Ayrıca kozmetik ürünlerin çeşitliliği de güzellik uygulamalarının canlanmasına yardımcı olan temel unsurdur.

Her sezon, her mevsim için bir moda akımı doğmaktadır ve güzellik kavramı bu akımın etrafında şekillenmektedir. Güzellik kavramı, günümüzde insanların dış görünüşlerini düzeltmekten çok daha fazlasını ifade etmekte olup ayrı bir sektör oluşmuştur. Dolayısı ile güzelliğine önem verenler ve güzellik uygulamalarını belirli aralıklarla yaptırmak isteyenler güzellik salonunu tercih etmektedir.

Gönül Boyraz Güzellik Salonu, güzellik uygulamalarında kadınlara yönelik hizmet sunsa da erkekler için Ankara da güzellik hizmeti alacakları mekânları bulmak mümkündür. Güzellik ifadesi kadın ve erkek fark etmeksizin kullanılmaktadır. Bunun sebebi düzenli olarak bakım yaptırılıp, temiz ve düzenli görünmektir. Böylece erkeklerin de bakım yaptırabileceği, kuaförlük hizmeti alabileceği (cilt bakımı, epilasyon, kaş aldırma, saç boyama vb.) Kızılay Güzellik salonu sayısı her geçen gün artmaktadır. Güzellik uygulamaları erkekler için sahne, şov gibi programlar için uygulanırken günümüzde günlük hayatın bir parçası haline gelmiştir. Çünkü sosyal medyanın yaygın kullanımı, her anın fotoğraflanarak paylaşılması bakımlı ve güzel olmayı gerektirmektedir. Gönül Boyraz Güzellik Salonu kalıcı güzellik uygulamaları sayesinde her anınızda bakımlı ve güzel görünmenizi sağlamaktadır. Yataktan kalkıp doğruca aynaya baktığınızda kalıcı makyaj uygulamaları ya da cilt bakımı sayesinde güzel bir görüntü ile karşılaşırsınız.

Profesyonel bir şekilde yapılan güzellik uygulamalarından dolayı Gönül Boyraz Güzellik Salonu gibi yerlere duyulan ihtiyaç artmaktadır. Çünkü güzellik uygulaması için vücudun sağlığına direkt ya da dolayı bir şekilde etki söz konusudur. Kullanılan malzemeler, yapılan işlemler, işlemin ehliyetine sahip olunup olunmaması gibi durumlar güzellik uygulamalarının güvenilirliğini artırdığı gibi azaltabilmektedir. Dolayısı ile sektör haline gelen güzellik işlemleri ve salonları yetkili makamlarca denetlenmekte, dünya standartlarına uygun olan malzemeler kullanılmakta ve mekânın hizmet sunma belgesine sahip olması gibi pek çok yeni uygulamalar ile insanların sağlıkları güvence altına alınmıştır.

Bu açıdan bakıldığında yeni uygulamalar sayesinde sağlıksız güzel görünmek yerini sağlıklı güzel görünmeğe bırakmıştır. Altın maske, epilasyon- iğneli, IPL foto Epilasyon, kaş tasarımı, solaryum, selülit bölgesel incelme gibi Gönül Boyraz Güzellik Salonundaki hizmetlerden bazıları her güzellik salonunda yapılan işlemlerden değildir. Çünkü insan sağlığına etki edebilecek nitelikte olduğundan sade ve sadece uzmanlar tarafından, doğru ve yeterli teçhizatla, sağlıklı ortamlarda yapılması gerekmektedir. Ankara'daki en güvenilir güzellik salonu nerededir? Güzellik uygulamaları güvenilir mi? Sorular cevaplanmayı beklemektedir. Ankara genelinde yapılacak güzellik salonu araştırması ile sizin için en uygun olan güzellik salonuna ulaşabileceğiniz gibi Kızılay Güzellik salonu semt çapında doğrudan adres verebilir. Bu adresi daha özele indirecek olursak Gönül Boyraz Güzellik Salonu da son derece güvenilir hizmet sunmaktadır.

Gönül Boyraz Güzellik Salonu Gibi Güvenilir Adresler İçin Neden Ankara Örnek Gösterilmektedir?

Ankara şehrinde iş hayatı son derece hareketlidir. Kadın ve erkek fark etmeksizin toplumda her iki taraf da aktif rol almaktadır. Dolayısı ile yoğun çalışmak insanların çabuk yıpranmasına neden olduğu kadar toplumda insanların karşısına çıkarken de düzgün ve bakımlı olmayı gerektirmektedir. Sadece çalışan insanlar değil ev kadınları da kendilerini iyi hissetmek ve güzel görünmek için çeşitli güzellik işlemlerine başvurmaktadır.

Cilt bakımı, saçlara şekil verme işlemi, tırnak bakımı ve tırnak süsleme, ayak bakımı, maske gibi günlük sıradan işlemler kadınların yanı sıra erkekler tarafından düzenli aralıklarla yaptırdığını görmek mümkündür. Dolayısı ile Ankara da bulunan güzellik salonlarının sayısının artması ve güzellik salonlarındaki kalitenin artırılması ile Ankara'nın bu konuda örnek olmasını sağlamaktadır. Kızılay Güzellik salonu gibi Ankara'nın çeşitli semtlerinde açılmakta ve Ankaralılara hizmet sunmaktadır.

Gönül Boyraz Güzellik Salonu, Kızılay da hizmet sunsa da sadece o semtte değil Ankara'nın hatta tüm Türkiye'de büyük yankı uyandırmayı başarmıştır. Gönül Boyraz Güzellik Salonun bina yapısı çok katlı olduğundan dolayı asansör ile müşterilerine kolaylıklarda sağlamaktadır. Ayrıca fiyat politikasında %40'a varan indirimler sayesinde her bütçeye hitap etmektedir. Haftanın her günü, hafta sonları da dâhil olmak üzere toplamda yedi gün müşterilerine hizmet sunmaktan vazgeçmiyor.

devamını oku...
Adres: Meşrutiyet Cad. No: 17/12 Kat: 4 Kızılay-Ankara

Beauty Design Wellness & SPA

Çankaya

Beauty Design Wellness & SPA - ÇANKAYA GÜZELLİK SALONU

devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 30/A Çankaya-Ankara

AYy Solaryum

Kızılay

AYy Solaryum, Kızılay Solaryum

Alman teknolojisi kar ve güneş bronzu makinalarımızla teninizi ödüllendirin...

Ankara'da solaryum denince akla ilk gelen Solaryum olan Ayy Solaryum, Kızılay'ın tam ortasında dönemsel kampanyanlarıyla sizi bekliyor.

Almanya'dan getirtilmiş son teknoloji ürünleriyle hem güneş bronzu hem de kar bronzu hizmeti veren Ayy Solaryum hijyeni ve kaliteyi prensip edinmiş bir Solaryum.

Tatile gittiğinizde estetik durmamasıyla birlikte çokça acı veren yanıkları, soyulmaları istemiyor musunuz? Veya bu yaz tatile çıkacak kadar zamanınız bile olmayacak mı? Veya güneşin altında şekilden şekle girmek yerine kolayca bronzlaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Ayy Solaryum tam size göre. Saatlerinizi güneşin altında orantılı bronzlaşmakla harcamak yerine aynı doğallıkla bir bronzluğa solaryum hizmetimizden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Hem seanslarınızın uzunluğunu, kaç günde bir geleceğinizi de siz kendiniz belirliyorsunuz.

Merkezi konumun vediği avantajdan dolayı bir arkadaşınla buluşmanızdan önce Kızılay'daki yerimize gelip tatilden yeni gelmiş havası yaratabilirsiniz.

Ankara'da deniz olmadığından dolayı en yakın tatil beldesine gidebilmek için bile uzun yollar kat ediyoruz, dolayısıyla günübirlik veya 2 günlüğüne gidip, bronzlaşıp gelmemiz de pek mümkün gözükmüyor. Ve bu durumlarda az önce bahsettiğimiz gibi soyulmalara yol açabiliyor. Düzenli olarak solaryum hizmetinden yararlandığınızda bu gibi durumlarla karşılaşmadan Antalya'da 1 haftalık tatil yapmış havasına bürünebilir, bi yandan da işlerinize devam edebilirsiniz.

Solaryumun avantajları saymakla bitmemekle birlikte, Ayy Solaryum'da kişiye özel hizmetle karşı karşıyasınız. Birebir ilgi ve alakayla buraya geldiğinizde kısa bir süreliğine de olsa Ankara'dan kendinizi soyutlayabilir, güzel bir tatil yapıyormuşçasına kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Kızılay'ın seçkin Solaryum biri olma özelliğini taşıyan Ayy Solaryum'da dönemsel kampanyalarla da karşışabilirsiniz. Bu sayede, en kaliteli hizmeti en ucuza almanız da mümkün oluyor. Müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekle birlikte hijyen garantisi de veriyoruz.

Siz de güzel bir görünüme erkenden kavuşmak istiyorsanız ve Ankara'da yaşıyorsanız. Kızılay'daki salonumuzda sizleri de görmekten büyük bir şeref duyarız. Gelin, cildinizi beraber güzelleştirelim. Sivilcelerinizden arınırken bronzlaşmanın keyfini erkenden yaşayın.

SOLARYUM

Solaryum Nedir?

- Solaryum, içerisinde sanal ultra viole ışınları üreten lambalar bulunan yapay bronzlaştırıcı kabinlere verilen addır.

- Güneş ışığının içerisinde aslında 3 farklı ışın vardır. Fakat bunun sadece bir tanesini görebiliriz, o da gün ışığıdır. Bunun dışında göremediklerimiz ultraviole ve enfarujdan oluşur. Ultra viole ışınları da kendi arasında 3'e ayrılmaktadır. Bunlar ; UVA, UVB ve UVC olarak adlandırılmıştır. UVA ve UVB ozon tabakasından geçebilirken UVC geçemez. Ozon tabakası burada filtre görevi görmektedir. UVC ışınları zaten bize zararlı olan ışınlardır. Ozon tabakasının bu ışınları filtrelemesi konusunda biraz şanslıyız.

- Solaryumda ise doğayla aynı mantık içerisinde çalışmaktadır. Yani vücudunuza UVC ışınları verilmezken, vücudunuzun renk değiştirmesini sağlayan UVA ışınları ve derinizin kalınlaşmasını sağlayıp yakıcı özelliğe sahip UVB ışınları lambalar aracılığı ile yansıtılır.

Solaryumun yararları nelerdir?

- Aslında estetik kaygılarla kullanılan solaryum sistemi bir yandan da sivilce ve sedef hastalığı tedavisinde de kullanılıyor.

- Solaryum ışınlarınlarını güneşin yapay ışınlarını oluşturduğundan metabolizmayı güçlendirerek solunumu düzenleme özelliğine de sahip.

- UVB ışınları normal şartlar altında derinin soyulmasına sebep olurken, solaryumda bu özellik düzenlendiğinden böyle bir durumla karşı karşıya kalınmıyor.

- Işınlar D vitamini üretimini güçlendirdiğinden kemik erimesine de iyi geliyor.

- Endorfin (mutluluk) hormonu salgılanmasını sağlayıp, cinsel gücü de arttırıyor.

Solaryum Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

- Solaryuma girmeden önce cilt testi yaptırırsanız cilt renginize ve cilt hassasiyetinize bağlı bir seans, uzunluk belirlemeniz mümkün olur. Yani tam olarak istediğiniz cilde bu sayede daha kolay ulaşırsınız.

- Doğal bir şekilde bronzlaşmak istiyorsanız 6- 7 seans bunun için yeterli olacaktır.

- Çabuk bronzlaşmak için ise sık sık seanslar halinde bunu tekrarlamanızda fayda var.

- Bir hafta içerisine 3 defadan fazla solaryuma girmek veya bir gün içerisinde 2 kez girmek tehlikelidir.

- Solaryuma girmeden önce cildinizi kozmetik ürünlerinden tamamen arındırmanız gerekmektedir.

- Solaryum için üretilmiş olanlar hariç, güneş kremi vs kullanmak cildiniz için tehlikelidir.

- Lens takarak solaryuma girmek tehlikelidir.

- Alkol tükettikten sonra solaryuma girilmemelidir.

- 16 yaşından küçüklerin solaryuma girmesi tehlikelidir.

- Lazer ve kalıcı makyaj uygulamalarından sonra solaryuma girilmemelidir.

- Ağda, cilt bakımı gibi uygulamaların hemen sonrasında solaryuma girilmemelidir.

- Kesinlikle gözlük kullanılamalı ve lambalardan gelen ışığa bakılmamalıdır.

Solaryum Zararlı Mıdır?

- Kurallarına uygun bir şekilde solaryum seanslarına girildikçe kesinlike zararlı bir uygulama değildir.

- Aksine, ozon tabakamız yer yer delindiğinden dolayı sızan kanserojen ışınlar solaryumda yoktur.

Solaryum Ne kadar sürmelidir?

- Eğer kişi solaryum seanslarına ilk defa başlayacaksa veya uzun zamandır girmiyorsa 5- 10 dakika arasında girmelidir. Cilt alıştıktan sonra bu maksimum 20 dakikaya çıkartılabilir.

Kar Bronzu mu Güneş Bronzu mu ?

- İdeal bir ten rengine ulaşabilmek için eğer teniniz beyaz ise kar bronzu, koyu renkte tene sahip olan kişilerin ise güneş bronzluğunu sağlayan aletleri tercih etmesi gerekir. Bunun yanında gittiğiniz işletmenin de kar bronzu ve güneş bronzu aletleri arasındaki farkı bilmesi, sizin cildinizi tanıyabilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde daha kötü sonuçlarla karşılaşabilmeniz muhtemeldir.

Ayy Solaryum'a gelerek bu işi profesyonellerinden, sizin cildinize uygun bir şekilde almak için bizimle irtibata geçebilir ve Kızılay'daki salonumuza gelebilirsiniz.

AYy Solaryum, Kızılay Solaryum, Ankara Solaryum, Ankara Solaryum Merkezleri, Kızılayda Solaryum
devamını oku...
Adres: Sakarya cad. No:1 Ali Nazmi İş Merkezi Kat:4 No:37 (McDonalds-Finansbank Üstü) Kızılay-Ankara
Solaryum kış aylarında çok kullanılan bir sistemdir. Cildinin beyazlığından şikâyet eden kadın erkek solaryumdan yararlanmaktadır.

Kişiden kişiye farklılık gösterse bile solaryumun gribe iyi geldiği de söylenmektedir. Bazı kişiler solaryuma girdikleri için bir yılı boyunca grip olmadan geçirmişlerdir. Yine de solaryuma girmeden önce mutlaka doktora danışılmalıdır özellikle kullandığınız daimi bir ilaç varsa doktora sormanızda yarar vardır. Solaryum, hem cildinizdeki akne sorunlarını ortadan kaldıracak hem de gergin görünmesini sağlayacaktır.

Ankara'da bulunan pek çok güzellik salonu ya da solaryum salonlarında bu işlem uygulanır. Tunalı semtinde solaryum ile güzelleşip cildinizi bronz bir renge sokabilirsiniz.