ULUS – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ULUS – ANKARA LAZER EPİLASYON

ULUS – ANKARA LAZER EPİLASYON

Evet, arkadaşlar bugün burada bu yazıyı yazma sebebim ben ve ailemde ki herkesin ortak bir sorunu vardı ve bu sorundan hep birlikte kurtulduk. Düşündüm ki bu sorun sadece ben ve ailemin sorunu değil. Birçok insan bu sorunla sürekli bir şekilde mücadele ediyor. Ve artık o kadar alışılmış ki bazen bir sorun bir problem gibi değil de kendimizin kaderiymiş gibi davranılıyor bu soruna. Ama arkadaşlar tedavisi olan hiçbir sorun kader değildir.

ULUS ve çevresinde Lazer Epilasyon, IPL veya epilasyon yaptırabileceğiniz yerler aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Merkezleri
Ankara Lazer Epilasyon


Aycan Güzellik Salonu

Abidinpaşa

Aycan Güzellik Salonu - Abidinpaşa Mamak Dikimevi Cebeci Güzellik Salonu Ankara

GÜZELLEŞMEK İÇİN UZAĞA GİTMENİZE GEREK YOK!
Komple Agda 25 TL

Güzellik dünyanın her yerindeki kadınların ortak tutkusudur, yaş ya da kültürel farklılıkların ötesine geçip kadınları çok erken yaşlardan itibaren sarıp sarmalar bu tutku ve biz kadınlar hayatımız boyunca hiçbir şeyin peşinden koşmadığımız kadar güzellik tutkumuzun peşinden koşarız. Neyse ki artık Ankara güzellik salonları sayesinde güzelliğin peşinden koşarken çok da uzaklara gitmemize gerek kalmıyor çünkü güzellik için ihtiyacımız olan her şey güzellik salonlarında bizi bekliyor. Abidinpaşa güzellik salonu kapısından sıradan bir kadın olarak giriyor ve muhteşem bir kadın olarak çıkıyoruz! Abidinpaşa güzellik salonu güzellik denilince aklınıza ne geliyorsa hepsine sahip olmanızı sağlıyor; cilt bakımı ile sağlıklı ve ışıltılı aynı zamanda genç görünen bir cilt, ağda ile pürüzsüz ve tertemiz bir vücut, ipek kirpik ekleme ile de uzun, gür yani büyüleyici kirpikler. Yani gerçekten de sıradan bir kadın olarak girdiğiniz kapıdan muhteşem bir kadın olarak çıkacaksınız, bu bir abartı değil.

Güzelliğin ilk koşulu sağlıklı bir cilt

Hepimizin bildiği gibi güzel görünmek için öncelikle cildimizin sağlıklı ve güzel olması gerekiyor. Bu nedenle Abidinpaşa güzellik salonu ziyaretlerimizde öncelikle cilt bakımı yaptırmamız en doğrusu. Cilt bakımı cildimizdeki çeşitli sorunlardan kurtulmamızı sağlamak ile kalmıyor bizi yaşlılık belirtilerinden kurtarmak konusunda da son derece etkili. Cilt bakımı her cilt tipine ve kişinin ihtiyaçlarına göre özel olarak uygulandığı için evde yapılan bakımların aksine güzellik salonlarında yapılan cilt bakımından kesin, etkili sonuç alınıyor ve daha da önemlisi maksimum fayda sağlanıyor. Dört cilt tipi bulunuyor; yağlı, kuru, hassas ve karma. Bu dört cilt tipinde karşılaşılan ortak sorunlar olabildiği gibi her cilt tipinde kendine has sorunlar ile de karşılaşılabiliyor. İşte bu nedenle cilt bakımı için güzellik salonuna gitmek ve güzellik uzmanlarınca yaptırmak deyim yerindeyse hayati önem taşıyor. Çünkü cilt tipine uygun olmayan ve bilinçsizce yapılan cilt bakımı cilde yarardan çok zarar verme riski taşıyor. Yani cilt bakımı kesinlikle hafife alınmaması gereken bir konu ve bu yüzden yapmamız gereken bu denli ciddi bir konuda risk almamak en doğrusu. Abidinpaşa güzellik salonu deneyimli güzellik uzmanları ile yağlı, karma, hassas ve kuru ciltlerde karşılaşılan sorunları ortadan kaldırmak, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olarak gerçek bir güzelliğe ulaşmak isteyen modern kadınların tabi ki ilk tercihlerinden biri.

İstenmeyen tüylerden de kurtulun!

Bir kadının güzel görünmesinin ve bakımlı olmasının önündeki en büyük engel tabi ki istenmeyen tüyler. Abidinpaşa güzellik salonu sizi istenmeyen tüylerden de kurtarıyor. Vücudun farklı bölgelerine yapılan ağda uygulaması ile istenmeyen tüylerden etkili ve diğer birçok yönteme kıyasla çok daha uzun süreli olarak kurtulma şansına sahipsiniz. Bu nedenle evde çeşitli yöntemler ile epilasyon yapmak yerine Abidinpaşa güzellik salonuna gelerek kendinizi güzellik uzmanlarının deneyimli ellerine bırakmanız ve pürüzsüz, tertemiz bir cilde sahip olmanı çok daha mantıklı ve yerinde bir seçim. Unutmayın, ağda istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlarken cildinize zarar da vermeyen bir yöntem. Cebeci güzellik salonu vücudun farklı bölgeleri için farklı ağda uygulamaları yaptırabileceğiniz bir adres. Bu sayede yani vücudun farklı bölgeleri için en doğru ağda uygulamasının yapılması sayesinde ağda işleminden istenilen sonucun alınmasının yanı sıra oluşabilecek çeşitli yan etkilerin de önüne geçilmiş oluyor. Hem güvenli, hem sağlıklı şekilde istenmeyen tüylerden kurtularak kadife gibi bir cilde kavuşmanız sağlanıyor. Kısacası vücudunuzun hatta yüzünüzün farklı bölgelerindeki istenmeyen tüylerden risksiz ve uzun süreli olarak kurtulmak için Dikimevi güzellik salonu sizleri bekliyor.

Kim muhteşem kirpiklere sahip olmak istemez ki?

Kadın ve güzellik denilince akla gelen ilk şeylerden biri de tabi ki uzun, gür ve kıvrık kirpikler. Ancak her kadın doğuştan böyle kirpiklere sahip olamıyor ve ancak özel günlerde kısa süreli olarak kullanılabilen takma kirpikler ile hayallerindeki gibi görünme şansı yakalıyorlar. Oysaki son yıllarda güzellik dünyasına deyim yerindeyse bomba gibi düşen ipek kirpik ekleme yöntemi ile tüm kadınlar üstelik 1,5-2 ay yani ortalama tam 90 gün süresince hayallerindeki gibi kirpiklere sahip olabiliyorlar. İpek kirpik ekleme uygulaması Abidinpaşa güzellik salonunda yaptırılabiliyor ve uygulama öncesi anestezi etkili krem sürüldüğü için hemen hiçbir acı hissedilmiyor. İpek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler sizi muhteşem kirpiklere kavuşturmakla kalmıyor, kirpikleriniz sayesinde derin, anlamlı hatta büyüleyici bakışlara sahip olmanızı da sağlıyor. İpek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler tüm dış etkenlere karşı da dayanıklı! Evet, yanlış okumadınız ipek kirpikler terden, gözyaşından, yağmurdan, havuz ve deniz suyundan, güneşten, rüzgardan ya da soğuktan kısacası hiçbir dış etkenden etkilenmiyor. Yani ipek kirpik ekleme uygulaması ile kavuşacağınız muhteşem kirpikleriniz ile her türlü aktiviteyi hem de her hava koşulunda gönlünüzce yaparken aynı zamanda harika görünmenin de tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız.

Daha ne bekliyorsunuz?

Cildine uygun cilt bakımı yaptırarak sağlıklı ve ışıltılı bir cilde, ağda yaptırarak tertemiz ve pürüzsüz bir vücuda, ipek kirpik ekleme uygulaması ile hayalinizdekinden bile güzel kirpiklere sahip olmak için daha ne bekliyorsunuz?

Tüm bunları ve çok daha fazlasını yaptırarak mükemmel bir görünüme kavuşmanız ve sıradan bir kadından güzeller güzeli çekici bir kadına dönüşmeniz için Aycan güzellik salonu sizleri bekliyor. İster ağda, ister cilt bakımı, ister ipek kirpik ekleme uygulaması ya da çok daha fazlasını yaptırmak istiyor olun Abidinpaşa güzellik salonuna gelerek kendinizi güzellik uzmanlarının deneyimli ellerine bırakmanız yeterli. Güzellik asla şakaya gelmez ve içinizdeki güzellik tutkusunu dışınızda da taşımak için uzmanlardan yardım almanız en sağlıklısı, doğrusudur.

Haydi, hemen gelin ve sizi güzelliğe ulaştıracak farklı uygulamalar ile güzelleşin, siz güzelleşince hayatınız da güzelleşsin ve etrafınızdaki herkes size hayran olsun. Unutmayın, hayat güzel olma hayallerinizi erteleyeceğiniz kadar uzun değil!

Aycan Güzellik Salonu - Abidinpaşa Mamak Dikimevi Cebeci Güzellik Salonu Ankara
devamını oku...
Adres: Tıp Fakultesi cad. No:75/1 Abidinpaşa-Mamak-Ankara

Kaderiniz olarak bile görüyorsanız arada sırada kaderinizi kendinizin yazmasından bir şey çıkmaz. Hatta kendiniz yazdığınız için daha güzel bile olur. Gel gelelim yukarda bahsettiğimi sorun istenmeyen tüy sorunu. Sadece benim ve ailem sorunu olduğunu düşünmüyorum. Tüm insanlarda neredeyse bu sorun mevcut. Kimisinde ailesel (genetik) kimisinde hormonsal kimisinde de başka bir sürü sebepten dolayı var olan bu sorun herkesin ortak derdidir sanırım. Bu dertten kurtulmak için neler denememişizdir ki. Ağda (sir), ip, yakma, epilatör aletleri ve daha bir sürü değişik kurtulma yöntemleri denemişizdir.

Ama hepsinde de sonuç aynı sadece kısa bir süreliğine istenmeyen tüy sorunundan kurtarıyor bizi. Ama lazer epilasyon ben ve ailem için tam anlamıyla bir kurtuluş kapısı oldu. Lazer epilasyon daha önceleri korktuğumuz güvenemediğimiz bir şeydi. Ama daha sonra gidip güzellik merkezleri uzman doktorlarla konuştuk.

Lazer epilasyonu sadece bu konuda uzman olan doktorların yapabileceğini öğrendik. Tabi bunun yanında da eğer tedaviyi aksatmadan düzgün bir şekilde takip edersek istenmeyen tüy sorunundan sonsuza kadar kurtulacağımızı da öğrendik.

Bunun üzerine bizi Ankara Ulus'ta bulunan güzellik merkezlerine yönlendirdi. Doktorumuz. Bizde gidip birde Ulus'ta bilgi aldık daha sonra vücudumuz ile ilgili testler yaptırdık. Ağda kullandığımız için uzman doktor bizi bir ay sonrasına erteledi. Çünkü kesin sonuç için kıl kökleri bir ay boyunca hiçbir şekilde zarar görmemeliymiş. Ve bu bir ay boyunca güneşten uzak durmamızı söyledi. Bizde doktorumuzun öncesinde ve sonrasında dediği her şeye harfi harfine uyduk. Aldığımız sonuçtan çok memnun kaldık ve şimdi sizlere tavsiye ediyoruz. Kaderiniz olmayanı yaşamayın.