ÜMİTKÖY BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY BREZİLYA FÖNÜ

BREZİLYA FÖNÜ İLE HEM SAĞLIKLI HEM MÜKEMMEL GÖRÜNEN SAÇLAR! – ÜMİTKÖY BREZİLYA FÖNÜ

Öyle bir uygulama düşünün ki aynı anda hem saçlarınıza bakım yapsın hem de aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünmesini sağlasın. Kulağa inanılmaz geliyor değil mi? Ama inanın! Çünkü Brezilya fönü aynı anda hem saçlara bakım yapan hem de aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünmesini sağlayan deyim yerindeyse mucizevi bir uygulama!
Brezilya fönü keratin ile yapılıyor

Saç bakım ürünlerinin hemen hepsinin ana maddesi keratin ve Brezilya fönü de keratin ile yapılıyor. Bu sayede saçları şekillendirmek için yapılan birçok uygulamanın aksine Brezilya fönü saçlara zarar vermiyor üstelik uzun süreli kalıcı oluşuyla da diğer uygulamalardan ayrılıyor.

Ortalama olarak 4 ay kalıyor!

Brezilya fönü saçlarda ortalama olarak tam 4 ay süresince dayanıyor. Elbette bu süre saçın tipine, uzunluğuna ve yıkanma sıklığına göre değişiklik gösterebiliyor ve daha uzun ya da daha kısa olabiliyor. Kısacası aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlara sahip olmak üstelik bunu yaptırırken aynı zamanda saçlarınıza da sağlık katmak için yapmanız gereken tek şey Ümitköy güzellik salonlarına gelmek.