ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT – ANKARA LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon dünya genelinde kendini ispat etmiş bir uygulamadır. İstenmeyen tüylerden kurtulma konusunda birçok yöntem olmasına rağmen lazer epilasyon gerek güvenilirliği gerek daha az can yakması gerek de daha hesaplı olmasından dolayı en çok tercih edilen yöntem halini almıştır. Peki, daha önce hiç lazer epilasyon yaptırmayan ve lazer epilasyonla karşılaşmayanlar ne yapmalı. Bu sorunun cevabı çok basit en yakın güzellik merkezlerinde bulunan uzman doktorlardan bu konu ile ilgili bilgi almalılar. Tabi ki eğer Ankara da yaşıyorsanız işiniz daha kolay.Ankara da lazer epilasyon konusunda hizmet veren birçok bölge bulunmaktadır. Bu bölgelerden başta gelenleri ise; Ümitköy, Çayyolu, Konukkent'tir. Bu bölgelerde yoğunlukta olan talep doğrultusunda bulunan güzellik merkezlerinin çoğunda lazer epilasyon tedavisi yapılmaktadır. Bu sayede Ankara'da yaşayanlar için büyük ayrıcalıklar doğmuştur. Lazer epilasyonda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur.Bu hususlardan en önemli olanı ise lazer epilasyonun sadece ve sadece güzellik merkezlerinde uzman doktor ve ya uzman doktor denetiminde bir heyet tarafından yapılmalıdır. Bu yasal bir zorunluluktur. Uzman doktor haricindeki hiç kimse lazer epilasyon tedavisini uygulayamaz. Sağlığınız acısından uzman doktor harici hiç kimseye bu tedaviyi uygulatmayın. Lazer epilasyon tedavisine hemen güzellik merkezlerine gider gitmez başlayamıyorsunuz.

Öncesinde uymak ve uygulamak gerektiğiniz bazı hususlar mevcut. Bunlardan bazıları ise güneşte pek fazla durmamak, lazer epilasyon tedavisinden en az bir ay öncesine kadar ağda (sir) yapmamak ve kök diplerinize zarar verecek olan her türlü madde ve ya materyalden uzak durmak. Bunlar sadece bazıları geri kalanları ise uzman doktorunuza danışarak öğrene bilirsiniz.

Lazer epilasyon tedavisinden en iyi ve istediğiniz sonucu almak istiyorsanız seansları aksatmamanızda çok önemli. Süreklilik ve tedavi devamlılığı lazer epilasyon için olmazsa olmazlardandır. Bu arada siz hala randevu almadınız mı? Acele etmeniz sizin acınızdan önemli. Yoğunluktan dolayı yakın tarihteki randevu günlerinin neredeyse hepsi dolmak üzere. Sağlığınız ile ilgili olan hiçbir şeyi ertelemeyin ve ihmal etmeyin. Unutmayın ki sağlık ihmale gelmez. Randevu için sadece bizzat güzellik merkezlerine giderek almanız da gerekmiyor. İnternet ve telefonla da randevu alabilirsiniz.