ÜMİTKÖY CİLT BAKIMI

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY CİLT BAKIMI

Sadece estetik amaçlı değil de sağlık açısından da oldukça gerekli olan cilt bakımı, Ümitköy ilçesinde cilt bakımı uygulaması yaptırmak isteyenleri bu konuda bilinçlendiriyor. Cildin bakımına özen göstermek, yaşınızın verdiği cilt bozukluklarını önlemek ve deformasyon gibi sorunların önüne geçmek için de yapılması gerekiyor.

Ümitköy'deki tüm Cilt Bakım Salonları için tıklayınız
Ümitköy Cilt Bakımı
Yaşımız ilerledikçe cilt günden güne daha fazla yaşlanmaya başlıyor. Cilt problemleri, uv ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme gibi sorunlarda cildin erken yaşlanmasına neden olabiliyor. Genç yaşta göz kenarlarında oluşan kaz ayakları, t bölgesi kırışıklıları için de bir önlem alma niteliği taşıyabilir.

Cildin temizlenmesi siyah nokta oluşumunu da azaltır ve berrak bir görünüm elde edilir. Cilt zamanla solgun ve cansız görünür bunun önüne geçmek için cilt bakımınızı ihmal etmemeniz gerekir. Cildinizin 15 günde bir eğer problemle değilse 1 ayda bir bakım yaptırmanız siyah noktaların oluşmaması için büyük önem teşkil eder. Cilt bakımından sonra cildinizin her gün nemlendirilmesi gerekir.