ÜMİTKÖY KALICI OJE

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY KALICI OJE

NON-STOP HARİKA TIRNAKLAR! – ÜMİTKÖY KALICI OJE

Biz kadınlar için güzellik bütünlük ister. Yani saçım güzel ama yüzüm değil, yüzüm güzel ama ellerim değil gibi bir durumu kabul etmemiz mümkün değildir. Bu nedenle bizler için bakımlı ellere ve tırnaklara sahip olmak da en az yüz ya da saçlarımızın iyi görünmesi kadar önemlidir. Artık kalıcı oje ile non-stop yani her zaman, sürekli muhteşem görünen tırnaklara dolayısıyla ellere sahip olabiliyoruz!Yaprak Demir Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara


Kalıcı oje uygulaması tam 14 gün boyunca muhteşem görüntüsünü koruyor

Ankara güzellik salonlarında yapılan kalıcı oje uygulaması tam 14 gün yani 2 hafta süresince sanki yeni oje sürülmüş görüntüsünü koruyor. Bu sayede yazımızın başında da söylediğimiz gibi non-stop ve her zaman her yerde yeni oje sürülmüş gibi bakımlı görünen tırnaklara sahip olunabiliyor.

Ümitköy 'de kalıcı oje yaptırmaya ne dersiniz?

Tam 14 gün boyunca ne yaparsanız yapın parlaklığını yitirmeyen, dökülmeyen ve kalkmayan kalıcı oje uygulamasını Ümitköy güzellik salonlarında hemen yaptırmaya ve 2 hafta boyunca harika görünen tırnaklara sahip olmaya ne dersiniz?