ÜMİTKÖY KAŞ TASARIMI

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY KAŞ TASARIMI

KAŞ TASARIMI KAŞ ALDIRMAK DEĞİLDİR – ÜMİTKÖY KAŞ TASARIMI

Son zamanlarda adını gittikçe daha sık uymaya başladığımız güzellik uygulamalarından b iri kaş tasarımı. Ancak kaş tasarımı konusunda kaş aldırma ile aynı şey olduğuna yönelik bir algı bulunuyor. Oysaki bu doğru değil. Yani kaş tasarımı ile kaş aldırma birbirlerinden farklı uygulamalar. Kaş tasarımı yüz şeklinize uygun kaş şeklini belirleyerek kaşlarınıza bu biçimi vermek anlamına geliyor.

Ümitköy'deki tüm Kaş Tasarımı yapan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ümitköy Kaş Tasarımı

Her yüze uygun kaş şekli farklıdır

Her yüz tipine uygun kaş şekli farklıdır. Oval, uzun, yuvarlak ya da kare surat tipine sahip olan kadınların kusursuz görünebilmesi için kaşlarının yüz şekilleri ile uyum içinde olması gerekir. İşte bunun yolu da kaş tasarımı yaptırmaktan geçiyor. Elbette kaş tasarımı herhangi birine değil güzellik uzmanına yaptırılmalı.

Kaş tasarımı ile kusursuz görünebilirsiniz

Kaş tasarımı aynı zamanda yüz şeklinden kaynaklanan görüntü bozukluklarını da ortadan kaldırmakta etkili. Örneğin yuvarlak yüzler uygun kaç tasarımı ile daha uzun görünebiliyor ya da uzun yüzler daha yuvarlak görünebiliyor. Dolayışı ile Ümitköy güzellik salonlarında yaptıracağınız kaş tasarımı kesinlikle harika görünmenize yardımcı olacak.