ÜMİTKÖY MAKYAJ

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY MAKYAJ

Makyaj her gün yaptığımız rutin bakımlardan birinin adıdır. Yüzümüzün şekline ve renk tonuna göre makyaj yapmak bir sanattır. Ankara Ümitköy makyaj uygulamasında cildin temiz olması çok önemlidir. Fondöten ve kapatıcının iyi sonuç vermesi için cildin temiz olması gerekir. Yüzün makyaja hazırlanması için önce jel köpükle temizlenmelidir. Daha sonra yüzün tonuna göre kapatıcı seçilmesi gerekir. Eğer yüzünüzde ton farklılıkları varsa koyulu açıklı fondöten kullanmanız gerekir.

Ümitköy'deki tüm Günlük Makyaj yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Ümitköy Günlük Makyaj


Göz makyajında da mor halkalarınız varsa önce bunların kapatılması ve ondan sonra göz makyajının yapılması gerekir.

Büyük ve kemerli bir burnunuz varsa kenarlarına koyu renkte bir kapatıcı sürmeniz gerekir bu kapatıcı ile burnunuzu küçük gösterebilirsiniz.

Cilt tonunuza göre bir allık sürmeniz de makyajınızı tamamlatacaktır. Cildiniz ve kıyafet seçiminize göre soft tonlarda rujlar kullanabilirsiniz. Pastel tonlarda kullanılan rujlar gözlerinizin soluk durmasına neden olabilir tonlardaki dengeyi iyi kurmalısınız. Eğer makyajınızda gözlerinizi belli ediyorsanız dudaklarınız soft olmalıdır. Her iki ana bölge dikkat çekici olmamalıdır.