ÜNLÜLERİN TERCİH ETTİKLERİ KAŞ MODELLERİ

blog yazısı ekle !

ÜNLÜLERİN TERCİH ETTİKLERİ KAŞ MODELLERİ

Kaşların şekli, kavisi, rengi ve kalınlığı yüze anlam ve güzellik katan en önemli unsurlardan biridir. Genç kızların kaşlarının rengi ve şekliyle fazla oynamamaları, genç görünümlerini korumaları açısından Ankara Güzellik Salonunca önerilir. Kaşlar mümkün olduğunca doğal halleri ile kullanılmalı fazladan çıkan kıllar rötuş yapılmalıdır. Kaşları düzenli besleyici kremlerle yağlamak onları güçlendirir ve parlatır. Ankara Güzellik Uzmanı dünyaca ünlü yıldızların kaş tercihlerini sizin için inceledi:

Ankara'daki tüm Kaş Tasarımı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kaş Tasarımı
Rihanna

Rihanna, kaş şeklini değiştirmekten hoşlanan bir kadın. Rengi dışında kavisi ve kalınlığını düzenli aralıklarla değiştiriyor. Yüz şekli itibariyle hepsini kendine yakıştıracak kadar da şanslı. Saç ve kaş rengi uyumuna dikkat ettiği de gözden kaçmıyor.

Keira Knightley

Kaşlarda doğallıktan yana olan güzel yıldız bazen kaşların sonlarına doğru hafif kavis verse de oldukça kalın kaşları ile dikkat çekiyor. Genellikle saç ve kaşlarda kumral tonları kullanıyor.

Beyonce

Beyonce, kaşlarını çok değiştiren isimlerden bazen ip gibi kaşlarla bazen de çoğu bayanın cesaret edemeyeceği kalınlıkta olanlarını kullanıyor. Rengini ise değiştirmiyor.

Charlize Theron

İnce kaş denince ilk akla gelen isimlerden biri şüphesiz Charlize Theron'dur. Kaş rengini değiştirmek konusunda ise çok cesurdur. Her tonu çekinmeden kullanır.

Natalie Portman

Yüz güzelliğinin büyük bir bölümünü gözleri ve kaşlarına borçlu olan sanatçı, orta kalınlıkta sonlara doğru hafif kavisli ve incelen kaşları kullanıyor. Rengini ise hemen hemen hiç değiştirmiyor.

Sandra Bullock

Hollywood'un en çok kazanan kadın oyuncuları arasında yer alan Sandra Bullock ince ve çok kavisli koyu renk kaş şeklinden hoşlanıyor.

Rita Ora

Her zaman kalın kaş ve sarı saçlarına tamamen zıt koyu tonlar tercih ediyor. Çok riskli bu renk ve biçim ise ona yakıştığı gibi farkındalık da yaratmış.

Angelia Jolie

Kavisli ve ince kaşları kullanmayı tercih eden Angelia Jolie saç rengine uygun kahve tonlardan vazgeçmiyor.

Mila Kunis

Uzun ve yay gibi kaş denildiğinde ilk akla gelen isimlerden Mila Kunis, çok ince olmayan kaşlarla koyu tonları tercih ediyor.

Megan Fox

Güzel fotomodel ve oyuncu kumral tonlardan saç ve kaşlarda vazgeçmiyor. Oldukça doğal kavislendirilmiş kalın kaşları tercih edenlerden.

Karlie Kloss

Kalkık ve çok kavisli kaşları ile dikkat çeken Karlie Kloss bakışlarındaki derinliği de uzun ve kumral kaşlarına borçlu.

Kate Winslet

Romantik filmlerin vazgeçilmez ismi Kate Winslet, kaş şeklini değiştirmeyi sevmiyor. Orta kalınlıkta ve hafif kavisli olan kaş şeklini özenle koruyor. Rengi konusunda ise her türlü değişikliğe açıktır.

Ankara Güzellik Salonu yukarıdaki ünlülerden size en yakın yüz şekli ve kaş yapısına sahip olanının kaş stilini denemenizi tavsiye eder. Ayrıca kaş şekillendirmede kullandığınız aletlerin kullanım öncesinde oksijenli su veya sabunla steril edilmesini ve başkaları ile paylaşılmamasını gerektiğini hatırlatır.