ÜNLÜLERİN YAPTIĞI MAKYAJLAR

blog yazısı ekle !

ÜNLÜLERİN YAPTIĞI MAKYAJLAR

Magazinlerde ve filmlerde hayranlık ile izlediğimiz ünlüler yapmış olduğu makyajlar ile dikkat çekmektedir. Kusursuz bir şekilde yapılmış olan makyajlar ile insanları kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Makyajlar oldukça önemlidir. Çünkü ünlülerin makyajsız halini gördüğümüz zaman odlukça büyük hayal kırıklığı yaşarız. İşte bu nedenle kadının dikkat etmesi gereken en önemli unsur makyajıdır. Şimdi ünlülerin nasıl makyaj yaptığını tek tek inceleyelim.

Ankara'da Sahne Makyajı için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Sahne Makyajı

1- JENİFFER LOPEZ

Listelerin her zaman başında yer alması gerektiğiniz düşündüğümüz Lopez'i şimdi de makyaj konusunda 1 numarada görmekteyiz. Yaşına ve görüntüsüne baktığımızda oldukça zıtlık yaşanmaktadır. Çünkü Lopez yaşına göre oldukça genç ve alımlı duran bir kadındır. Bu görüntüyü elde etmesinin en büyük sebebi ise kusursuz bir cilt yapısına sahip olmasından dolayıdır. Işıkların altında akşama kadar vakit geçiren Lopez nasıl yüzünü aydınlatacağını ve bunu doğal yollardan nasıl yapılacağını oldukça iyi bilmektedir.

Bakışlarına da derinlik ve gizemlilik katmayı başaran Lopez göz kapağına metalik renk yaydıktan sonra mutlaka siyah far ile onu tamamlamaktadır. Lopez'in en dikkat çeken makyaj stili ise alt kirpiklerinin diplerine siyah farı kalem gibi çekmesidir. Bu makyaj ile her yerde ayrıcalıklı olduğunu göstermektedir.

2- KRİSTEN STEWART

Genellikle sade bir makyaj ile karşımıza çıkan Stewart istediği zamanda seksi bir görünme sahip olabilen bayanlar arasında bulunmaktadır. Bu seksiliği ise göz makyajı ile sağlamaktadır. Yeşil gözlere sahip olan Stewart göz makyajında bordo tonlarını seçerek harika bir tercih yapmış oluyor. Bu tonlar gözlerde daha başka bir gizemlilik etkisi yaratmaktadır. Bu neden ile bu göz rengine sahip olan bayanlar bu tür tonları tercih etmesi gerekmektedir.

3- MEGAN FOX

Dudakları ile ön planda olmayı başaran güzel makyajı en iyi bir şekilde taşıyan nadir ünlülerden bir tanesi olmayı başarabilmektedir. Dudakları ön plana çıkarmaya çalışan kadınlar genellikle koyu renkli rujlar ile bunu sağlamaktadır. Fakat bu kullanımın tersine Fox açık tonlardaki ruj tercihi ile gözlerimizi direk olarak dudaklarına çekmektedir. Bunu ise yaptığı makyaj ile sağlamaktadır.

4- RİHANNA

Farklı tarz deyince aklımıza ilk gelecek ünlü Rihanna'dır. Çünkü her yerde farklı tarzı ile karşımıza çıkan bir tarzı bulunmaktadır. Birçok kişi renkli eyeliner ve neon rujları günlük hayatta hiçbir zaman tercih etmemiştir. Fakat Rihanna bu algının tam tersine tercih ettiği neon ruj ve renkli eyeliner ile herkesten farklı olmayı başarabilmektedir.

Ten rengi oldukça koyu olmasına rağmen yapmış olduğu bu makyajları kusursuz bir şekilde taşıyabilen bir ünlüdür. Sizde Ankara iline gelin. Çünkü Ankara Güzellik Salonu sahibi olan kişi sizlere uygun makyajı uygulayacaktır. Ayrıca bu kişi Ankara Güzellik Uzmanı bir kişidir.