UZUN YÜZ TİPİNE UYGUN KAŞ NASIL OLMALI?

blog yazısı ekle !

UZUN YÜZ TİPİNE UYGUN KAŞ NASIL OLMALI?

UZUN YÜZ TİPİNE UYGUN KAŞ NASIL OLMALI? – KAŞ TASARIMI

Kaşlar şüphesiz ki kadın yüzünün en önemli parçalarından biri. Bu nedenle aynaya baktığımızda kusursuz bir yüz görmemiz ve bize bakanların yüzümüze hayran olması için kesinlikle yüz tipimize uygun kaş tasarımı yaptırmalıyız. Birçok kadın uzun yüzlü, yani uzun yüz tipine sahip. Peki, uzun yüz tipine uygun kaş tasarımı nasıl olmalı?

Ankara'daki tüm Kaş Tasarımı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kaş Tasarımı


Kaş tasarımı yüzün kusurlarını kapatır

Kaş tasarımı aslında sanıldığı kadar basit bir konu değil. Zira kaş tasarımı yalnızca güzel görünen kaşlara sahip olmayı sağlamıyor ve yüzün kusurlarının kapatılmasında büyük rol oynuyor. Uzun yüz tipine sahip kadınlara hemen hepsi suratlarının çok uzun görünmesinden şikayetçi. İşte doğru bir kaş tasarımı uzun yüzlü kadınları bu dertten de kurtarıyor.

Kavisli kaşları unutun!

Öncelikle şunu söylemeliyiz; uzun yüzlüyseniz kavisli kaşları kesinlikle unutmalısınız. Çünkü kavisli kaşlar uzun yüzleri çok daha uzun gösterir. Yani rahatsız olduğunuz uzun yüz görünümünü çok daha belirgin hale getirir. Bu nedenle uzun yüz tipine asla kavisli kaşlar yapılmamalıdır.

Düz kaşlar en uygunu

Uzun yüz tipine en uygun olan kaş şekli düzdür. Düz kaşlar suratın uzun görünmesinin önüne geçer ve yüz şekli çok daha güzel hale gelir. Düz ve natürel görünümlü kaşlar uzun yüzlü kadınları çok daha hoş bir görünüme kavuşturur.

Kaş tasarımı uzmanlık ister

Uzun yüzlü kadınların suratlarına uygun kaşlara ve bu sayede mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak olan kaş tasarımı kesinlikle uzmanlık isteyen bir iştir. Yani kaş tasarımı herhangi bir kişi tarafından değil konunun uzmanlarınca yapılırsa en iyi sonucu alabilmek mümkün olur. Bu yüzden herhangi bir yerde herhangi bir kimseye değil bir güzellik salonunda bir güzellik uzmanına kaş tasarımı yaptırmak en doğru seçenek.

Ankara'daki güzellik salonları sizleri bekliyor

Ankara'da bulunan güzellik salonları uzun yüz tipine sahip kadınları bekliyor. Hemen bir güzellik salonuna giderek uzun yüzünüze en uygun kaş tasarımını yaptırabilir ve bu sayede aynaya her baktığınızda eskisinden çok daha güzel hatta kusursuz bir görüntü ile karşılaşmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.