VAZGEÇİLMEZİMİZ GÜZELLİK SALONLARI

blog yazısı ekle !

VAZGEÇİLMEZİMİZ GÜZELLİK SALONLARI

Hangimiz cildine, saçlarına yani kısacası güzelliğine özen göstermiyor ki. Belki eskiden bu sadece kadınların ilgi alanı olarak görülüyordu fakat günümüzde erkeklerde bizim kadar ilgililer sanırım.

Ben bir kadın olarak kendim ve hemcinslerim hakkında konuşmayı tercih ediyorum tabi ki. Eskiden bir söz vardı sanırım hepimiz biliriz. Dış güzellik nedir ki önemli olan iç güzellik. Belki çoğu insanda hala bu inanış var ama onlarında pek inanarak dile getirdiklerini sanmıyorum. Çünkü zamanımız ve ihtiyaçlarımız değişti. Tarihte bile güzellik uğruna yapılan savaşları ya da anlaşmaları her birimiz okumuşuzdur. Güzellik kavramı sanatı ve sanatçıyı da ortaya çıkarmıştır. Güzele ve onun güzelliğine yapılan besteler, resimler, heykeller.

Ankara'daki tüm Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Güzellik Salonları


Sanırım bunlar insan görünümünün ne kadar önemli olduğuna dair en somut örnekler olur. Her insanın güzel olduğuna inanırım ben örneğin. Fark edilmeyenlerin ise sadece saklı mücevherler olduğuna. . Bu mücevherleri ortaya çıkaranlar ise bu dönemde, güzellik salonları ve uzmanlarıdır. . Onların da birer sanatçı olduklarını düşünüyorum ben. . Salonlar ise aslında birer güzellik okulları.

Nasıl öyle olmasın ki? Solgun bir saçı ya da yıpranmış bir cildi ellerine verdiğinizde ortaya çıkarttıkları sonuç tam bir şaheser oluyor doğrusu. Hangi kadın veya erkek saçları daha hoş dursun, cildi ışıldasın, gözleri daha çekici görünsün istemez ki. Belki daha önceleri dış görünüşümüze bu kadar önem vermiyorduk.

Çağımızda vazgeçilmezimiz olan internet, güzellik dergileri, dizi ve filmler de izlediğimiz aktör veya aktristlerin güzellikleri, tıbbın ilerlemesi bizi biraz daha bu konuda tetikledi sanırım. Kötü de olmadı aslında. İnsan hoş ve güzel birine baktığında içi açılıyor ve Allah'ın merhametini görüyor belki de.

Her birimiz kendi başımıza bir şeyler yapmaya çalışsak da bu konu da yetersiz kaldığımızı kabul etmeliyim. Hangi ürünü nasıl kullanacağımızı, hangisinin bizim cildimize uygun olduğunu, cilt tipimizi, onu nasıl besleyeceğimizi tam olarak biliyoruz ki. Ancak bunları nerden öğreneceğimizi ya da bize kimin yardım edeceğini biliyoruz. Evet, sorumuzun cevabı Ankara Güzellik Salonu ve Güzellik Uzmanları ilk başvurduğumuz yerdir.

Bizlerin de kendimizi şımartmaya hakkımız var sanırım. Bayanlar, kendinize ve cildinize bir iyilik yapın ve Ankara Güzellik Salonunu keşfedin. Unutmayın, neydi en değerli giysimiz tabi ki cildimiz.