YARATICI GÖZ MAKYAJLARI

blog yazısı ekle !

YARATICI GÖZ MAKYAJLARI

Makyaj dediğimiz zaman sizin için bu durum neyi ifade ediyor yani sürekli, aynı makyajı yapıp silen birimisiniz yoksa sürekli yenilik arayan ve kendinde reformlar yapan yenilikçi birimisiniz.

Makyaj kadınlara mutluluk verir bu konu doğrudur ancak güzelleştiren makyaj mutluluk verir tıpkı çikolata gibidir. Sabah kalktığınızda iğrenç görünen yüz bölgelerinizi ve şekilsiz kaşlarınız ile buruşmuş cildinizi ancak güzel bir makyaj hamlesi ile eski haline getirebilirsiniz. Bazı kişiler makyaj konusunda çok hassas olurlar yani en ufak bir gezintiye çıkarken bile makyajlarını yapıp öyle çıkarlar bu kişiler güzellik uğruna belli şeyleri feda eden kişilerdir.

Ankara'daki tüm Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Salonları


Bazı günlerde kişiler kendilerini değişik bir hale sokarlar bu günler kadınlar için özel günlerdir yani yüzlerine makyaj sürerler ve gelebildikleri en güzel hale gelirler. Bu günlerde özenle yapılan makyajlar birileri tarafından beğenilsin isterler tabi makyaj güzel yapıldığı zaman Ankara güzellik salonu yapmış gibi iyi durur.

Bazı kadınlar diğerlerine göre hayal gücünü kullanıp becerilerini çalıştırırlar ve sonuç olarak tırnaklarına bile değişik renkler sürerek başarılı bir görünüm elde ederler. Ojelerini ve hayal güçlerini kullanan bu kişiler çok farklı görüntüler oluşturup arkadaşları tarafından kıskanılan kişilerdir bu kişiler pratik kişiler olup sürekli yeniliği kovalan değerli insanlardır.

Birde bu yeteneğini değişik bir alanda yani göz makyajında kullanan kişiler var bu kişilerde son derece değerli olup onlarda sağlam adımlar atarak temiz görünüm kazanırlar. Biz bu duruma sanat eseri diyebiliriz çünkü yapılan işin sanattan bir farkı yoktur burada tablo sizsiniz ve tablonuzu güzelleştirmek size kalıyor. Farklı hamleleri bir arada yaparak farklı sonuçlar alan bu kişiler gerçekten iyi eserler ortaya koyarlar. Eser diyoruz çünkü yapılan işi sanat olarak görüyoruz. Bazı makyajlar mükemmel görünmekle birlikte kişiler tarafından takdir ile karşılanıyor.

Bu makyajlar görüldüğü zaman fotoğrafı çekilesi makyajlardır ve bu makyajlara birçok örnek vardır. Aslında bu makyajları yapmak çok kolaydır tabi doğru hamleler ile bunlar gerçekleştirilebilirler yani kafanızdan başka bir şey geçmesin istediğiniz zaman sizde gözlerinize iyi bir makyaj yaparsınız.

Tabi yukarıda kullandığımız övgü dolu sözler bunu başaranlar için gerçekleşmiştir ancak size makyaj konusunda şöyle bir hatırlatma yapalım gerçekten iyi makyaj yapan kişiler özellikle göz bölgesine istedikleri ortamda yıldız olabilirler çünkü makyajın göze olanı dikkat çeker ve bu tür makyajlar diğerlerine göre her zaman daha iyidirler. Yani göze çarpan makyajlar göz makyajı olarak biliniyor.