YAŞLANMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER

blog yazısı ekle !

YAŞLANMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER

Cilt yaşlandığında herkes farklı görünüyor. Ama yaşlanmayı önlemek için cilt tedavisi en etkili yollarından evrenseldir. Yeni cilt bakımı bileşenleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve yardımcı olacak önleyici ipuçları kullanıp saati geri çevirin.

Yaşlanma ve Cildiniz : Tüm kırışıklıkları eşit oluşmuyor

Yaşlanma hayatın bir gerçeği olmakla birlikte, kadınların göründüğü yaş neredeyse evrensel yaştır. Yaşlandıkça derin kırışıklıklara sahip olabiliriz. Yaşlanma çevresel zararın, yaşam tarzı faktörler ve genetik geçmişe bağlıdır.

Ankara'daki tüm Anti-Aging Salonları için tıklayınız
Ankara Anti-AgingStres de yaşlanma sürecinde önemli bir rol oynar. Stres hormonu kortizol ince ciltte yaşlanma sürecini hızlandırabilir ve nem muhafaza kabiliyetini azaltır. Araştırmalar kadınların hayatlarını son derece stresli dönemlerde nedeniyle daha yaşlı göründüklerini ortaya çıkarmıştır. Çoğumuz da cildimizin ne kadar yaşlı göründüğünün farkında bile değiliz.

Anti-Aging Cilt Bakımı

Her gün, sağlıklı seçimler yapmak daha kolay olmaya başladı ve seçimlerimiz hayatımıza yön vermektedir. Sağlıklı yaşam sayesinde bizim genç hissetmemiz mümkün olduğu anlamına gelir. Yüzümüzü eski hissetmeye başlamadan önce uzun yaşlanma belirtileri göstermeye başlamaktadır. Daha da sinir bozucu olan da düzenli egzersizin aslında bizim yüz kırışıklıklarına neden olduğudur. Daha az yağ vücut üzerinde az hacmi yüzünde anlamına gelir.

Gelecek nesil için anti-aging

Şu anti-aging ürünleri kullanıyor musunuz? Eğer öyleyse, antioksidanlar ve geniş spektrumlu bir SPF 30, rotasyon zaten sizin evinizde vardır. Her benzersiz cilt türü farklı anti aging ve bir eylem planı gerektirirken, bu cilt bakım ürünleri herhangi bir bilgili güzellik uzmanı tavsiyesi olmadan kullanılmamalı. Bilinçli bir tercih yapmamız her zaman için en önemlisidir. Bu ürünler sayesinde cildiniz eskisi kadar güzel ve parlak görünmekle birlikte, kendinizi ruhen de iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yaşlanma karşıtı ürünlerin sizin sorunlarınızı azaltması için doğru seçim yapmaya çalışın. Binlerce ürün arasından kendinize en güzel resmi kendiniz belirleyin.