YAŞLILIK BELİRTİLERİNE BİTKİSEL PEELİNG VURUŞU! – BİTKİSEL PEELİNG

blog yazısı ekle !

YAŞLILIK BELİRTİLERİNE BİTKİSEL PEELİNG VURUŞU! – BİTKİSEL PEELİNG

Cildimiz çevresel etkilere maksimum düzeyde maruz kalıyor ve uzun yıllar boyunca bu etkiler nedeni ile yoruluyor, yaşlanıyor. Ancak artık ciltte ortaya çıkan yorgunluk ve yaşlılık belirtilerinden kurtulmak çok kolay. Nasıl mı? Tabi ki bitkisel peeling ile. Bitkisel peeling uygulaması hem doğal hem de sağlıklı ve üstelik çok da etkili.

Ankara'daki tüm Anti-Aging Salonları için tıklayınız
Ankara Anti-Aging


Kan dolaşımını hızlandırıyor

Tamamen bitkisel bir karışım olan bitkisel peeling uygulandığı bölgede kan dolaşımını hızlandırıyor ve üst derinin soyulmasını sağlıyor. Bu yollar hem cilt hızlanan kan dolaşımı sayesinde sağlığını geri kazanıyor hem de ölü deriler soyularak cilt yenileniyor. Yani bitkisel peeling tam teşekküllü bir etki ile cildi eski, sağlıklı, yıpranmamış günlerine geri döndürüyor.

Uygulama yalnızca uzmanlar tarafından yapılabiliyor

Bitkisel peeling uygulaması her hangi bir yerde herhangi bir kişi tarafından yapılamıyor. Bu uygulamayı yalnızca Ankara'da bulunan güzellik salonlarında bu konuda yetkili olan güzellik uzmanları yapabiliyor. Bitkisel peeling uygulaması ile cildin tamamen soyulması 5 gün sürüyor ve bu beş günün sonunda soyulan tabakanın ardından ilk günkü gibi görünen taptaze cilt çıkıyor.

Senede 1 ya da 2 kez uygulamak yeterli

Bitkisel peeling uygulamasını senede bir ya da 6 ayda bir yaptırmak yeterli oluyor. Yani çok sık yapılan bir uygulama değil. Ve uygulamalar arasında geçen süreçte cilt tazeliğini, ışıltısını koruyor. Cilde daha fazla oksijen taşınmasını sağlayan bitkisel peeling ayrıca ciltteki ince kırışıklıkların da ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Kısacası bitkisel peeling cilde tam bir gençlik etkisi yapıyor.

Riski var mı?

Bitkisel peeling karışımı doğal içerikli olduğu için hiçbir riski yok. Ancak uzmanlar alerjik bünyeli olanların ve alerji geçmişi yaşayanların uygulama öncesi bilekte küçük bir noktaya bitkisel peeling sürülerek alerji testi yapılmasının olası riskleri bertaraf etme konusunda en etkili yöntem olduğu konusunda uyarıyorlar.

Gençliğe geri dönmeye hazır mısınız?

Genç ve güzel göründüğünüz günlere geri dönmeye hazırsanız yapmanız gereken tek şey Ankara'da bir güzellik salonuna giderek bitkisel peeling uygulatmak. Uygulamanın ardından aynada göreceğiniz yüzün ne kadar genç olduğuna kendiniz bile inanamayacaksınız.