YÜZDEKİ TÜYLERİ ALMAK İÇİN HANGİ AĞDAYI KULLANABİLİRİZ?

blog yazısı ekle !

YÜZDEKİ TÜYLERİ ALMAK İÇİN HANGİ AĞDAYI KULLANABİLİRİZ?

İstenmeyen tüyler elbette ki sadece bikini bölgesinde, bacaklarda ve koltuk altında çıkmıyor. Yüz bölgesinde de istenmeyen tüyler çıkıyor ve hatta kimi kadınlarda bu tüyler diğerlerine oranla çok daha fazla miktarda çıkıyor. Yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak son derece ciddi ve dikkat gerektiren bir iş. Zira yüz derisi diğer bölgelere kıyasla çok daha hassas. Dolayısıyla yanlış malzeme kullanımı ve yanlış uygulama yöntemleri cilde ciddi şekilde zarar verme riski taşıyor.

Ankara'daki tüm Sir Ağda yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Sir AğdaSir ağda uygulamaları

Yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için sir ağda en uygun ve sağlıklı yöntemlerden biri. Bunun en büyük nedeni sir ağdanın doğal içerikli oluşu. Yüzdeki tüyler için kimyasal içerikli ürünler kullanmak beraberinde başta tahriş olmak üzere çeşitli riskleri de getiriyor ki bu durumların hiç birini hiçbir kadın yaşamak istemez. Yüzdeki tüyler için sir ağda uygulaması yaptırmak için mutlaka bu konuda bilgili ve yetkin kişilerin yani güzellik uzmanlarının yardımını almak gerekiyor.

Yüz hassastır!

Tüm kadınlar az çok vücutlarını tanırlar ve yüzlerinin de vücutlarının en hassas bölgesi olduğunu bilirler. Bu nedenle yüzdeki istenmeyen tüyleri aldırma konusunda karar verirken ve bir uygulama yapar ya da yaptırırken yüzün hassas olduğu bilinci ile hareket etmek gerekir. Cilt tipine, rengine, cildin sağlık durumuna ve diğer özel koşullara göre yüze yapılacak ağda uygulamasına en doğru şekilde karar verebilecek olan kişi elbette ki bir güzellik uzmanıdır. Bunun için yüzünüze ağda yaptırmak için Ankara'daki bir güzellik merkezine giderek bir güzellik uzmanı ile görüşmeniz ve onun önerileri doğrultusunda bir uygulama yaptırmanız kesinlikle en doğrusu.

Yüze ağda yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Yüz bölgesine ağda yaptırırken dikkat edilmesi gereken konuların başında tabi ki ağdayı kime yaptırdığımız geliyor. Yukarıda da söylediğimiz gibi yüzün hassas yapısı yüzdeki tüyler ile mücadele ederken azami özen gösterilmesini mecburi kılıyor. Bu yüzden siz siz olun güzellik uzmanı dışında kimseye yüz ağdası yaptırmaya kalkışmayın, aksi takdirde yüzünüze ciddi şekilde zarar verebilir ve çok pişman olabilirsiniz, bizden söylemesi.