45 BİRBİRİNDEN İLGİNÇ VE YARARLI GÜZELLİK İPUCU - CİLT-SAÇ BAKIMI VE MAKYAJ

blog yazısı ekle !

45 BİRBİRİNDEN İLGİNÇ VE YARARLI GÜZELLİK İPUCU - CİLT-SAÇ BAKIMI VE MAKYAJ

Saçlarımız neden bu kadar çok hiç düşündünüz mü? Çünkü saçlarımız adeta bir sır küpü. İşte güzellik sırları da tam olarak böyledir.


Biz kadınlar güzellik ipuçlarını oldukça severiz. Neticede kendimizi güzelken daha çok severiz. Bu nedenle de dünyanın en iyi güzellik ipuçlarını bu başlık altında topladık hanımlar. A'dan Z'ye güzelliğinize dair her şey bu yazının içinde. İşte, başlıyoruz!

1) Göz kalemlerinizi buzdolabına atın!

Göz kalemleriniz tam kusursuz bir eyeliner çekeceğiniz zaman kırılıyor mu? O zaman siz de göz kalemimizi dondurmayı deneyin! Göz kaleminizi kullanmadan önce 15 dakika boyunca buzdolabında bekletirseniz kesinlikle daha iyi bir sonuç elde edeceksiniz. Böylelikle, kirpik çizginiz boyunca kusursuz bir eyeliner çekerek tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

2) Jiletten önce saç kremi kullanın!

Eğer epilasyon için jilet kullanıyor ve sürekli oluşan kesiklerden şikayet ediyorsanız bu ipucu tam size göre. Jilet uygulamadan cildinize evvel sabun ya da başka bir ürün sürmek yerine saç kremi sürmeyi deneyin. Saç kremini avcunuzun içinde biraz köpürttükten sonra cildinize sürün, ardından jilet teninizde yağ gibi kayacak! Ayrıca saç kremi ile cilt bakımı da yapmış olacaksınız, teniniz pürüzsüz olacak!


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

3) Daha canlı saçlar için bira ve sirke!

Saçlarınızın daha parlak görünmesi için tüm o pahalı ürünleri bir kenara bırakın. Bira ve sirke de aynı işi yapıyor! Saçlarınızı yıkadıktan sonra bira ya da sirke ile durulayın. Bira ve sirke nemi saç tellerinize hapsedecek ve saçlarınız kuru görünümden uzaklaşarak sağlıkla parlayacaktır. Ardından saçlarınızı soğuk su ile yalnızca bir kez durulayın. Unutmayın, sıcak su da saçlarınızı kurutur ve cansızlaştırır.

Stb Podo Center Ayak Sağlığı Merkezi

Tunalı

STB PODO CENTER AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ , kendi salonunda misafirlerine ayak bakım hizmeti sunan ve aynı zamanda konusuyla alakalı ürünler ithal edip bu ürünleri piyasaya arz eden ,aynı zamanda konusuyla alakalı eğitimler veren bir Ayak Rehabilitasyon firmasıdır. Merkezimiz 1998 yılından bu yana Kurucusu olan Saliha Tuğba BATUR ile Ayak Bakımı konusunda Almanya'dan sertifikasyonunu tamamlamış sağlık ve güzellik hizmetlerinde Siz Değerli Misafirlerimize Hizmet vermektedir. Aynı Zaman da Kurucusu olan Chirepodist (Ayak Sağlığı Uzmanı)'ından Özel Yurt Dışı Eğitimleri alarak, bugüne kadar birçok deneyim ve tecrübeleriyle kesin sonuçlu işlemlere imza atmıştır.

İşletmemizin birinci prensibi, misafirlerimize en optimal El-Ayak ve sunduğumuz hizmetlerin tümünde mükemmellik çıtasını aşan servis sunarak, onların hayat kalitesini artırmak üzerinedir.

STB PODO CENTER AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ, misafirlerinden gelen talepler üzerine, yelpazesine yepyeni hizmetler daha ekliyerek Lazer Epilasyon ve Cilt Bakımında da Siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.
Ankara gibi Mega bir şehirde yaşamanın-mücadelenin zorluklarını, bir an olsun unutturacak, güzel bir ayak masajına hepimizin zaman, zaman ihtiyacı olmakta. Kendinizi ödüllendirmeyi planladığınızda STB PODO CENTER AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ, sterilizasyon, kalite ve fiyat konusunda skalanızda en üstte yer alacaktır..

Sağlık ve güzellik sektöründe bizim gibi uzun yıllar boyunca calışan insanlar, kaliteli iş uygulamalarını, iş hayatlarina geçirerek, gerçek manada önce sağlık sonra güzellik adina müşterinin vücudunu korumanin, özgüven adina ne kadar önemli olduğunu öğrenirler. Bu, kaliteli hizmeti, misafirleri için sürekli bir düzeyde sağlamak, hem kendi, hem de kariyerin uzun ömürlü sürdürülebilmesi için gereklidir. Eğer bu prensipte iseniz, doğru sitedesiniz..

Arayın görüşelim…
Saygılarımızla,

devamını oku...
Adres: Barbaros Mah. Güniz Sk. 46 / 2 Tunalı - Ankara

Arzu Kocatürk Güzellik Salonu

Çankaya

devamını oku... Adres: Hoşdere Cad. No:134/7 Kat:1 Çankaya - Ankara

Dilan Polat Güzellik Salonu

Çukurambar

Hizmetlerimiz yüksek kalite standartlarında olup, başlıca prensiplerimiz insan sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaktır. Dilan Polat Güzellik Merkezi, dünya merkezlerindeki yeni teknolojik uygulamaların çalışmalarını yakından takip etmekte, uzman personelini düzenli olarak eğitim ve sertifikalar ile donatmaktadır.

Dilan Polat Güzellik Merkezi'nde en önemli önceliklerimiz kişi memnuniyeti, güvenliği, sağlığı ve ihtiyacı olan hizmeti profesyonelce alabilmesidir. Bu özelliğimizi ticari zihniyete yenik düşmeden koruyabilmek esas özelliğimizdir.

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden güzelleştirmek esas hedefimizdir. Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılmak için biz buradayız.

devamını oku...
Adres: Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Next Level Loft Ofis Kat: 7 Daire: 24 Çukurambar - Ankara

Deha Estetik Güzellik Salonu

Kızılay

Deha Estetik Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

DEHA ESTETİK GÜZELLİK SALONU uzun yıllar edinilmiş tecrübesi ve deneyimli uzman kadrosuyla Kızılay'ın merkezinde siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Bizim için önemli olan önce sağlığınız, sonrasında estetik olarak güzel bir görüntüye kavuşmanızdır.
Dolayısıyla da sizi asla maddi amaçlar güderek yönlendirilip yanlış uygulamalar yapılmaz.
Öncelikle bir güzellik hizmetinden yararlanmanız için karşınızdaki kişiye güvenmeniz gerekmektedir.
Bu yüzden alanında uzmanlaşmış kadromuza güvenebileceğinizi düşünmekle birlikte, göreceğiniz samimiyet ve yakınlık sayesinde de bu enerjiyi sizlere aktarabiliyoruz.
Sonuçta samimi olmadığınız bir insana güvenmek o kadar da kolay olmayabiliyor.
Temel ilkemiz, en kaliteli ürün, en iyi hizmet anlayışı ile tanınan ve sektörde her türlü yenilikler ile siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

- İpek Kirpik
- Protez Tırnak
- Zayıflama
- Kaş Kontur
- Profesyonel Cilt bakımı
- Dermaroller
- İpek kirpik
- Protez Tırnak
- Sir Ağda
- Lazer Epilasyon
- Kalıcı Makyaj
- Kaş Tasarımı
- Cilt Gençlestirme
- Kalıcı Oje
- Ayak Bakımı
- Mantar & Nasır Bakımıdevamını oku...
Adres: Meşrutiyet cad. No:15/17 Kızılay-Ankara

Elis Güzellik Salonu

Çukurambar

Elis Güzellik Merkezi Ankara'nın Çukurambar semtinde güzellik, sağlık ve spor alanında uzmanlaşmış kadrosuyla profesyonel, kaliteli ve samimi hizmet veren tek güzellik merkezidir.

Verdiği kaliteli hizmet ile rakiplerinden ayrılan Elis Güzellik Merkezi, sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunarken, profesyonel ekibi kişiye özel hazırlanmış programları ile herkese uygulanan sıradan programlar yerine sizlerin yaş, kilo, cilt yapınız ve sağlık durumunuzu inceleyerek hedefinize en uygun programı almanızı sağlar.

Sadece bayanlara özel olan Elis Güzellik Merkezinin kompleksinde, kendinizi tamamen rahat hissedeceğinizi garanti ediyoruz. Sizlerin konforu düşünülerek tasarlanan Elis Güzellik Merkezi, gerek güzellik gerekse sağlık hizmetlerinde hijyen ve kaliteden ödün vermeden son teknoloji ürünlerle hizmet vermektedir. Bütün uygulamalar steril bir şekilde yapılmaktadır. Güzelleşme ve sağlıklı yaşam konusunda atacağınız her adımda sizlere destek ve yardımcı olan ekibimiz, sizlerin mutluluğu ve güveni için her şeyi yapmaya hazır.

Eğer siz de güzel ve sağlıklı bir yaşama adım atmak istiyorsanız, Elis Güzellik Merkezi tam olarak aradığınız yer. Bir güzellik merkezinden isteyebileceğiniz her şey Elis Güzellik Merkezinde mevcut. Konfor, ilgi, memnuniyet, hijyen, son teknoloji ürünler ve kişiye özel hizmet.

Elis Güzellik Merkezi olarak güzel bir yaşama atacağınız bu adımı gelin birlikte atalım.

CİLT BAKIMI

 • Hydrafacial

 • Altın İğne

 • PRP

 • Dermapen

 • Karbon Peeling

 • İğnesiz Mezoterapi


BÖLGESEL ZAYIFLAMA

 • G5 Masajı

 • Lenf Drenaj

 • Kavitasyon

 • Radyo Frekans

 • Ozon SaunaSPOR ve SAĞLIKLI YAŞAM

 • Aletli Pilates

 • Fitness

 • PowerPlate

 • Diyetisyen Desteği

devamını oku...
Adres: Kızılırmak Mah. 1426. Sokak 22/A Çukurambar - Ankara

Mini Beauty Güzellik Salonu

İncek

Mini beauty' de bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcuttur. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilme gayreti ile kurulmuş bir kurumdur. Verdiğiniz bu kaliteli hizmetin kaynağı samimiyetimizdir. Bu sayede sizin istediğinizi anlayabiliyor ve bu istek üzerine adımlar atıyoruz. Alanımızda uzman kişiler tarafından ön görüşmeler yapılarak size özel hizmetler hazırlanıyor.
Salonumuz fazlasıyla konforlu, temiz ve hijyeniktir. Tüm çalışanlarımız bu konuda hassas olmakla beraber kullanılan her ürün steril tutulmaktadir.devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mah. Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:250/1 İncek - Ankara

SRA Güzellik Salonu

Tunalı

Müşteri memnuniyeti odaklı, Hijyen ve konforlu bir ortamda bay ve bayan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Salonumuzda son teknoloji cihazlar ile her türlü Cilt Bakımı, Epilasyon, Peeling, Kirpik Bakımı, Kirpik Lifting, Vücut incelme ve Selülit
Tedavisi, Medikal El –Ayak Bakımı, Refleksoloji vb. hizmetlerini kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktayız.

Güzellik, mutluluk ve daha fazlası için bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.

1991'de yurt dışında Şiraz Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi Ebelik Lisansını tamamlamasının ardından Türkiye'ye gelmiştir. 2001 yılında Kozmetoloji alanında Gazi Üniversitesi'nde başladığı lisans eğitiminin ardından 2008 yılında Tez konusu olan Refleksoloji Uygulamaları konusunda yüksek lisansını, 2013 yılında Tez konusu olan Kalıcı Makyaj ve Dövme Uygulamaları konusundaki doktorasını tamamlamıştır. 2007 yılında Refleksoloji, El Refleksolojisi ve Hamile Bayanlar Refleksolojisi üzerine İngiltere “Central London College of Reflexology"de uzmanlık eğitimini almıştır. 2006 -2013 yıllar arası Gazi Üniversitesi'nde alanı ile ilgili Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Epilasyon derslerini yürütmüş ve akademik çalışmalarını sürdürmüştür. 2015 -2018 yıllar arası İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümünde,Yardımcı Doçent Doktor olarak Bölüm Başkanı görevi almış ve dersler vermiştir. SRA Beauty Institute bünyesinde, Aralık 2014 tarihinden itibaren uzmanı olduğu Refleksoloji, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Epilasyon alanlarında uygulamalar yapmaktadır.devamını oku...
Adres: Tunalı Hilmi Cad. 68 / 3 Çankaya - Ankara

Vera Güzellik ve Estetik Salonu

Tunalı

Manikür
Elleri ve tırnakları temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin düzeltilmesi ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.

Manikür tırnaklar için sadece bir tedavi değil aynı zamanda eller için estetik güzelliği etkileyen kozmetik tedavidir.

Pedikür
Ayak ve ayak tırnaklarını temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, törpü, şekil verme ve topuklara ponza yapılarak temizleme, batık, nasır probleminin hijyenik şekilde alınması ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.

Dermapen
Günümüzde en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri,Cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır.

Dermapen doku kaybı olan bölgelerde Kolojen dokunun Artırılarak kilidin yeniden yapılanması için kullanılır. Ciltte hasar uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır.

Genellikle kanamasız olan Derma Penn tedavisi cilt yapısına ve problemine bağlı olarak 2-6 seans Yapılmaktadır. Altı ayda bir tekrar edilen bu seanslarla Kırışıklık tedavisinde de daha kalıcı sonuçlar elde edilebilir.


Cilt Bakımı
Her kadın güzel bir cilde sahip olmak ister. Güzel ki, sağlıklı cilt demektir.Kilidini sen zaman mükemmel görünmeyebilir çevresel koşullara sürekli açıktır. Bu yüzden çabuk yıpranır lekelerinir yaşanır. Sivilcelenme, Siyah noktalar, beslenme alışkanlıklara, makyaj yapmak, alkol ve sigara tüketimi de cildin görünümünü etkileyen en önemli faktörlerdır. Bu nedenden dolayı cildinize ihtiyacı olan temel bakımı vermeniz çok önemlidir. Cildi iyileştirmek ve iyi tutmak için gereken her şey yapıldığı rutin bakımdır

Pürüzsüz bir görünüm doğru çek bakımıyla başlar kilidin güzelliğini korumak için yapılması gereken cilt bakımı, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı Temizleyerek cildi yenilemek için yapılan uygulamaları kapsar

Düzenli cilt bakımı sayesinde:

 • siyah nokta ve sivilceler önler
 • Cilt lekelerini önler
 • Geniş gözenekleri sıkılaştırır
 • Ciltteki cansız ve donuk görünümü önler
 • Ciltteki renk eşitsizliklerini Önler
Yumi Lashes (Kirpik Lifthing)

Her çağdaş kadın minimum kozmetik ürünleri kullanarak ve günlük bakım prosedürlerine ihtiyaç duymadan hoş görünmek ister.

Doğal, güzel ve uygun kirpiklerin hayali, yeni nesil Yumi Lashes teknolojisi ile gerçek oluyor.

Yumi lashes Sadece yetkili uzman tarafından gerçekleştirilen ve sonunda daha iri göz görünümü, Kalınlaşmış, sıkılaşmış kirpik ve kalkmış gözkapakları etkisi sağlayan, beş adımdan oluşan bir prosedürdür.

Yumi Lashes pigment, Keratin ve vitamin takviyeleri ile yapılan kirpik bakım işlemidir. Kirpiklerinize 2-3 Ay süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar.

İpek kirpik

Kirpikleri seyrek, düz, açık renk ve ince yapıda olan kişilerin, daha belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak amaçlı yaptırdıkları yöntemdir.

İpek kirpikler tüm kirpikleri tek tek yapıştırılarak uygulanmaktadır basit ve kolay bir iskender uygulama genellikle bir 2 saat arasında sürmektedir belli bir zaman sonra uygulana ipek kirpik kişinin cepinden ayrılarak dökülmektedir. Bu işlemi yaptıran kişiler uzun zamanda olması için sürekli bakım yaptırmalılardır.

İpek kepek uygulamaları yaz ve kış mevsiminde yapılabilir uygulama yaptınız kirpiklerinize gece makyajı bile yapabilirsiniz.

Kalıcı oje

Kalıcı oje, tırnak üzerinde uzun bir süre herhangi bir deformasyona uğramadan kalıcılığını muhafaza eden oje uygulamasıdır.

Kalıcı oje uygulaması nda işlemin kalıcılığı UV, mor ve ötesi gibi ışınlar aracılığı ile yapılmaktadır.

Kalıcı ojelerin çıkartılması istendiğinde ise kişiler çıkarma işlemini de kendileri yapmamaktadır. Uzman kontrolünde çıkarılmaktadır.

Kalıcı ojenin renginin ev işleri yapsanız bile değişmemesi, solmaması her süre en güzel halinizle kalmanıza yardımcı olmaktadır.

Ojenin sağlandığı ve bütünlüğü yardımıyla tırnaklarımızda yaşayabileceğiniz kırılmalara karşı da etkin bir çözüm elde edilir. Hatta tırnak yemeye dahi bir son verebilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Tunalı Hilmi Caddesi 92/8 Kavaklıdere / Ankara

Athena Beauty Club Güzellik Salonu

Kızılay

Athena Beauty Club Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Adını Mitoloji Tarihinden alan Athena Beauty Clup Güzellik Salonu, Yunan Mitolojisinde de bahsedildiği gibi güzelliğe, adalete, estetiğe önem vererek beraber çalıştığı uzman estetisyen ekibiyle zanaatkar kimliğini 2000 yılından bu yana büyük bir özenle koruyarak sizlere hizmet etmekten büyük onur duyar.
Misyonumuz; gelişen, değişen ve yenilenen güzellik ve bakım sektörünün hep "ilk"lerini ve "en iyi"lerini sunmak. Dürüstlük, hijyen ve güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız bizi 16 senedir Ankara'nin merkezi Kızılay'da sayenizde güzellik sektörün vazgeçilmezi haline getirdi.

Vizyonumuz;sizlerin varolan memnuniyetinizin devamlılığı arttırabilmek, her zaman daha iyiyi ve "en yeni"yi sunabilmek, sosyal medya aracılığıyla yaptığımız işlemler ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, sizlere kendinizle ilgili farkındalıklar kazandırarak bakış açınızı değiştirebilmek için varolan gücümüzle çalışmaya devam etmek.
devamını oku...
Adres: Meşrutiyet Caddesi 20/3 Bakanlıklar Mahallesi Kızılay-Ankara

Çiğdem Uğurlu Estetik Güzellik Salonu

Çukurambar

Çiğdem Estetik Guzellik Merkezi Çukurambar Ankara şubesi olarak Türkiye'de guzellik ve estetik anlamında öncü kuruluşlardan biridir.

Gerek kullandığı cihazlar ve deneyimli uzman kadrosuyla siz değerli danışanlarını beklemektedir.
devamını oku...
Adres: Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No:12 Kat:3 Farilya İş Merkezi Çankaya - Ankara

Sevil Seyfeli Beauty

Kızılay

SEVİL SEYFELİ KİMDİR :

28 yıllık meslek yaşantım 1991 yılında Estee Lauder firmasında başladı. Daha sonra Lancome , Givenchy , Elizabeth Arden , Roc gibi firmalarda cilt bakım uzmanlığı ve makyözlük yaptım.

2000 yılında farklı firmalarda sürdürdüğüm profesyomel çalışma hayatımı noktalayarak Sevil Seyfeli, Beauty markası altında kendi salonumu açtım ve 2018'e kadar Cilt Bakımı , Profesyonel Makyaj , Kalıcı Makyaj , Vücut Bakımları,El Ayak Bakımları gibi konularda hizmet verdim.

2018'den sonra salon faaliyetleri ile birlikte eş zamanlı olarak edinmiş olduğum birikimleri aktarmak üzere profesyonel eğitmenliğe başladım ve hali hazırda her iki alanda da çalışmaya devam ediyorum.

NEDEN SEVİL SEYFELİ BEAUTY :

"Amacım kişinin doğal güzelliğinin korunmasıdır. Bu çerçevede kişiye özel en doğru çözümü üretmek ve sunmayı kendime daima ilke edindim."

HİZMETLERİMİZ :

CİLT BAKIMLARI :

Günümüzde cildin ihtiyacına ve sorunun giderilmesine uygun bir çok farklı bakım sistemleri kullanılmaktadır. Cildin kaybettiği nemi kazaması cildin oksijen almasını engelleyen ölü deri yağ ve kirden arındırılması , ihtiyacı olan vitamin ve minarellerin yeniden kazandırılması için uygun bakım tipi hedeflenir.

Bakım Sistemleri ;

 • HYDRA FACIAL
 • ANTI-AGE BAKIMI
 • AKNE BAKIMI
 • LEKE BAKIMI
 • PEELING
 • MESO-MD (PLAY SKIN)
 • İĞNESİZ MEZOTERAPİ
 • BB GLOW (KALICI FONDÖTEN)

KALICI MAKYAJ :

KIL TEKNİĞİ UYGULAMASI :

Kişini kendi kaş kılına özdeş doğal pigmentler ve nano iğneleme yöntemi ile kıl efekti yaratmaktır.Uygulamanın kalıcılığı ortalama 1-1,5 yıl olup günümüzde çok tercih edilen doğal bir yöntemdir.Bunun yanı sıra pudralama, kemik gölge , ombre gibi kişinin cilt yapısı ve isteği doğrultusunda farklı çeşitleri de uygulanmaktadır.

DEEPLINER :

Sadece kirpik diplerine uygulanan oldukça doğal bir yöntemdir. Kalıcılığı 3-4 yıl sürmektedir.

EYELINER :

Hepimizin vazgeçilmezi olan günlük makyaj rutinimizi kolaylaştırmak amacıyla istenilen şekle uygun ortalama 3-4 yıl kalıcılığı olan bir uygulamadır.

DUDAK RENKLENDİRME :

Genellikle dudak simetresi bozuk ve renk kaybı olan dudaklar için tercih edilen bir uygulamadır.. Ayrıca her gün ruj sürmek istemeyenler için de ideal bir yöntemdir.

PROFESYONEL MAKYAJ

 • GÜNDÜZ MAKYAJI
 • GECE MAKYAJI
 • GELİN MAKYAJI
KAŞ TASARIMI :

Altın oran ölçümüne dayalı kaşın doğal yapısını bozmadan en doğru şekli verebilmek için ustalık gerektiren bir uygulamadır.

VÜCUT BAKIMLARI

BÖLGESEL İNCELME:

MAGIC PROBE :

Sarkık cilt , lokalize yağ , selilüitli bölgelelerin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma yöntemidir. Deformasyona göre seans aralıkları belirlenir ve ilk seansta bile gözle görülür sonuçlar elde edilir.

LENF DRENAJ :

Vücutta biriken ödemin atılması için kullanılan , bağışıklık ve savunma işlevlerini yerine getiren en popüler uygulamadır.Lenfatik Drenaj uygulaması ile lenf sıvısının dokularda toplanması önlenerek doğru yere aktarılması sağlanır.

EL-AYAK BAKIMLARI

 • MANİKÜR
 • PEDİKÜR
 • PROTEZ TIRNAK
 • KALICI OJE
EPİLASYON & DEPİLASYON UYGULAMALARI

KİRPİK UYGULAMALARI

KİRPİK LİFTİNG:

Kişinin kendi doğal kirpiklerine uygulanan keratin bakım olarak da bilinen doğal ve zararsız bir uygulamadır.Kalıcılığı yaklaşık iki aydır Özelllikle düz kirpikleri kıvırır zayıf kirpiklere hacim kazandırırken kirpikleri besler.

İPEK KİRPİK :

Kişinin kendi kirpiklerine tek tek veya çoklu takılan farklı uzunlukta ve volüme sahip bir uygulamadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur dökülmeye başladığında kişinin kendisinin koparması değil bir uzman tarafından özel solüsyonlar aracılığıyla çıkartılmasıdır.

devamını oku...
Adres: Selanik 1 Caddesi 26 / 3 Kızılay - Ankara

G&C Epilasyon ve Güzellik Salonu

Kızılay

devamını oku... Adres: Kızılay Mah. İzmir 1 Cad. Aydın Apart. 33/26 Kızılay - Ankara

Sun Vital Solaryum Güzellik Salonu

Çankaya

devamını oku... Adres: Arjantin Cad. No:15 D:6, 06100 Çankaya/Ankara​

H2O Güzellik Salonu

Tunalı

H2O Güzellik Salonu - TUNALI GÜZELLİK SALONU

Kampanyalar için hemen arayın.devamını oku...
Adres: Tunalı Hilmi cad. 94/17 (journey mağazası üstü) Çankaya-Ankara

Onur Özer Estetik Merkezi

Kavaklıdere

Ankara'nın Çankaya KAVAKLIDERE semtinde bulunan ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ Ankara'nın HANIMLARI VE ERKEKLERİ için "bir güzellik merkezinden en fazla neler isteyebilirim?" felsefesine dayanarak kurulmuş, çalışan kadrosunun eğitimini tecrübeleri ile harmanlamasıyla profesyonelliğine profesyonellik katmış, "işte tam bana göre" diyebileceğiniz bir doğal güzelleşme ve keyifli görünüm sağlayan mekandır.

Ana felsefemizden yola çıkarak öncelikle sizin her konuda aldığınız memnuniyet bizim için ilk planda. Dolayısıyla öncelikle sizi merkezimizde rahat ettirmemiz gerektiğinden, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz, aksine salonumuz evinizde hissedebileceğiniz bir tasarıma sahip. Amacımız merkezimize girdiğiniz andan itibaren kendinizi yaşamın verdiği stresten, yorgunluğundan arındırmak. Bu tasarımın yanı sıra size gösterilecek ilgi ve alaka, sizin evinizde olmadığınızı farkedebileceğiniz ayrıntı.

Bu birebir hizmet anlayışı sayesinde sizin asıl rahatsızlığınızı hemen analiz edip, size gereken hizmeti sunmak için bekleyen alanında uzman çalışan kadrosuna sahibiz. Örneğin bölgesel zayıflamayla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız oldu. Bu gibi durumlarda size direkt olarak istediğiniz zayıflama tekniğini uygulamak yerine öncelikle analizinizi yapıyoruz ve sizin için uygun mudur, sizin için en iyisi bu mudur gibi soruları kendimize soruyoruz. Bu işlemden de geçtikten sonra sizin için en uygunu hangisiyse, eğer sizde onaylarsanız işlemlerimize bu şekilde devamlılık sağlıyoruz.

Merkezimizde aynı zamanda son teknoloji ürünler kullanılmakla birlikte, teknolojiyi de sürekli olarak yakından takip ediyoruz. Bunu yapmazsak zaten diğer güzellik merkezlerinden bizi ayıran bir durum söz konusu olmaz ve bu da felsefimize tamamen aykırı düşmektedir. Eğer siz de Ankara'da oturuyorsanız;neresi olursa olsun yakın veya uzak sadece uygulama aletlerimizi görmek için bile merkezimize gelebilir, çayımızı-kahvemizi ve birçok zengin sunumlarımızdan tadabilirsiniz.

ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ, kurulduğu günden bu yana nezih ortamında hanımlara ve beylere hizmet vermeye devam etmektedir ve bir gelen müşterimiz diğer gelişinde yanında eşini, dostunu da getirmektedir. Bundan gurur duymakla birlikte sizin her isteğinizi karşılayabiliyor olmaktan da son derece mutluluk duyuyoruz.

Bütün bunların yanında bu işlemleri uygularken hijyene de büyük ölçüde önem gösteriyoruz. Çünkü güzellik hizmetlerinin olmazsa olmazıdır temizlik ve hijyen. Biz size son teknoloji ürünlerle profesyonel bir hizmet versek, ama hijyen olmasa bunun bir anlamı kalır mı? Tabii ki de herkesin vereceği cevap hayır olacaktır.

Şimdi siz de Ankara Çankaya Kavaklıdere'deki ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ'ne gelin, anlattıklarımızı bir de siz deneyimleyin.
devamını oku...
Adres: Tunus Cad. No: 73/4 Kavaklıdere-Ankara

MS Güzellik Salonu

Dikmen

MS güzellik salonunun hedefi kendi dalında en iyisini sunarak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa süre zarfında bu hedefine ulaşmıştır.

MS güzellik salonunda modern cihazlar ve kaliteli ürün ve hizmetle sadece bayanlara özeldir.
devamını oku...
Adres: Öveçler 4. Cadde No: 20/3 Dikmen - Ankara

Sıla Güzellik Salonu

Elvankent

SILA GÜZELLİK SALONU VE SAÇ TASARIM MERKEZİ OLARAK EVİNİZİN RAHATLIĞINDA AİLE SICAKLIĞINDA SİZLERE EN ÖZEL HİZMETİ VERİYORUZ.

EĞİTİMLİ KADROMUZ İLE CİLT BAKIMI, CİLT TEDAVİSİ,HYDRAFACİAL,DERMAPEN, DERMAROLLER, İĞNESİZ MEZOTERAPİ, KALICI MAKYAJ, KAŞ KONTOR VE PUDRALAMA, KALICI EYELİNER, BB GLOW, BUZ LAZER, İĞNELİ EPİLASYON, MANİKÜR VE PEDİKÜR, AĞDA VE HER TÜRLÜ SAÇ HİZMETİ SUNUYORUZ.

ÖNCELİĞİMİZ SİZİN NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞU KENDİNİZ…
devamını oku...
Adres: Atakent mah. 1481 sok. no:31/A (nido dondurma ara sokağı) Elvankent - Ankara

Yaseminin Güzellik Salonu

Kızılay

Yasemin'in Güzellik Salonu olarak, Güzellik ve Kişisel Bakım ihtiyaçları için uluslararası tıbbi standartlara uygun cihazlar ve uzman personel kadromuzla hizmet sunmak üzere yola çıktık.

Sağlıklı güzellik parolasıyla çıktığımız ve Lazer Epilasyon, Kaş Tasarımı, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj gibi birçok alanda hizmet sunduğumuz bu yolda amacımız hep daha iyisini yapmak ve müşterilerimizi memnun etmek oldu.

Etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam eden salonumuza sizleri de bekliyoruz.

devamını oku...
Adres: Kocatepe Mah. Selanik Cad. 33 / 10 Kızılay - Ankara

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir Uzman estetisyen Usta öğretici -
Green Güzellik Salonu
müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Kocatepe mah. Meşrutiyet caddesi No: 26/11 kat 6 Kızılay Ankara

Anka Vip Guzellik Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: Çukurambar Mah. 1424. Cadde Erdil Apartmanı No:2 Daire: 17 Çukurambar - Ankara


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

4) Sıcaklığı arttırın!

Daha kıvrık kirpikler için kirpik kıvırıcınızı saç kurutma makineniz ile 8-10 saniye boyunca ısıtın. Bu işlemin ardından kirpiklerinizi kıvırıp rimel sürdüğünüzde farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

5) Buz küpleri ile akne ve kırışıklara son!

Her gece yatmadan evvel buz küpleri ile eriyinceye dek yüzünüze masaj yapın. Böylelikle yüzünüzdeki yağı dengeleyerek sivilcelerinizin üstesinden gelirsiniz, hem de kırışık oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Çok pratik bir cilt bakımı değil mi?


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

6) Her gün ama her gün güneş kremi!

İster Ankara ayazı olsun, ister Antalya sıcağı… Yılın her günü yüzünüze mutlaka güneş kremi uygulayın. Amerikan Dermatoloji Akademisine göre güneşin ultraviyole ışınlarının yüzde 80'i bulutlardan geçiyor.


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

7) Dirseklerinizi ihmal etmeyin!

Herkes cilt bakımı yapıyor ancak dirseklerini kimse umursamıyor. Hâlbuki vücutta en çok kuru kalan yer dirsekler oluyor. Dirseklerin de vücudun diğer yerleri kadar bakıma ve korumaya ihtiyacı var. Dirseklerinizi her gün bir nemlendirici krem yahut yağ ile ovalayabilirsiniz. İki güne yumuşak dirsekler ile daha iyi hissedeceğinizden eminiz!


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

8) Saçlarınıza kimyasal değdirmeden saçlarınızın rengini açın!

Saç tellerinizin rengini kalıcı olarak birkaç ton açmak isterseniz içeriğinde bol bol kimyasal barındıran boyalar yerine papatya çayı ya da limon suyu tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza papatya çayı ya da limon suyu sürdükten sonra güneşte oturun ve güzel havanın tadını çıkarın. Saçlarınızın yeni görünümü harika olacak. Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

9) Göz torbalarınızla çiğ patates ile savaşın!

Patates bünyesinde bulundurduğu katalaz emzimi ile göz çevresindeki şişliğin ve morlukların azalmasına yardımcı olurken göz çevrenizi sıkılaştırıyor. Dermatologlar bile çiğ patates dilimlerinin gerçekten etkili olduğunu dile getiriyor. Doğal malzemeler ile yapılan cilt bakımı kesinlikle olumlu sonuç veriyor. Yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Patatesleri yıkayıp soyun, ardından yuvarlak şekilde dilimleyin ve göz yuvalarınıza koyun; öylece yaklaşık 10 dakika bekleyin. Ardından bölgeyi ılık su ile yavaşça yıkayın. Düzenli olarak bu işlemi uyguladığınızda gözaltı morluklarınızdan ve şişliklerinizden kurtulacaksınız.


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

10) Kontur ile yüzünüzü boyutlandırın!

Angelina Jolie'nin elmacık kemikleri onu ne kadar da çekici gösteriyor değil mi? Eğer siz de keskin yüz hatlarına sahip olmak istiyorsanız kesinlikle kontur yaparak yüzünüzü boyutlandırmalısınız. Yüzünüz üç boyutlu olduğu için tek renk bir fondöten kullanmak yüzünüzü düz gösterecektir. Yüzünüzün yüksek ve alçak bölgelerini vurgulamak için kontur işlemi uygulamalısınız. Elmacık kemiklerinizin altına, alnınızın kenarlarına ve çene kemiğinize kontur uygulayarak yüz hatlarınızı keskinleştirebilirsiniz! Ancak unutmayın, her yüz tipi için farklı kontur şekilleri var.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

11) Makyaj süngerlerine elveda!

Makyaj süngerleri, makyaj uygulamalarınızda size yardımcı olur ancak fiyatları… Genellikle sürdüğünüz fondöteni yüzünüzden çok makyaj süngeri emer. Sonuç? Sürekli yeni süngerler alarak para harcıyorsunuz. Peki, çözüm? Bir fondöten fırçası almak! Daha az para harcarsınız ve bir makyaj fırçası bir makyaj süngerine kıyasla fondöteni daha eşit dağıtır ve daha hassas bir uygulama sağlar.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

12) Aşırı pembe yanaklardan kaçının!

Bahar ayları gelince makyaja da renk geliyor! Aman diyelim, gaza gelip yanaklarınızı çok fırçalamayın. Palyaço gibi olmak istemezsiniz herhalde! Bu nedenle her zaman allık çizginizi burnunuzun yanına iki parmağınızı koyarak başlatın. Yanaklarınızdan elmacık kemiklerinize doğru allığı uygulayın. Bu uygulama stili yanaklarınızın aşırı pembe görünmesini engeller, doğal bir parıltıya sahip olmanızı sağlar.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

13) Kaşlar kontrol altında!

Eski bir diş fırçanıza ya da temiz bir maskaranıza saç spreyi sıkın. Kaşlarınızı onunla tarayarak sabitleyebilirsiniz. Böylelikle en dağınık kaşları bile dize getirin!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

14) Daha volümlü kirpikler için bebek pudrası!

Kirpiklerinizin tıpkı reklamlardaki gibi dolgun ve uzun görünmesini ister misiniz? Bir kat maskara uyguladıktan sonra kirpiklerinize biraz bebek pudrası uygulayın. Bu işlemi ister parmaklarınızla yapın isterseniz bitmiş bir rimelinizi temizleyip onun fırçasıyla… Bebek pudrasını uyguladıktan sonra bir kat daha maskara sürün ve ta taa… Anında daha volümlü kirpikler!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

15) Sivilcelere karşı diş macunu!

Mutlaka duymuşsunuzdur, sivilcelerinizi asla patlatmayın derler. Eğer sivilcelerinizden geceden sabaha kurtulmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey diş macunu! Gece uyumadan evvel sivilcenizin üstüne bir miktar diş macunu uygulayın ve sabah uyandığınızda ılık su ile yıkayın. Diş macunu, tıkanmış gözeneklerdeki kiri temizler ve sivilceleri kurutur. Ancak diş macunundan kastımız piyasadaki bol kimyasal içerikli diş macunları değil, organik diş macunu…

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

16) Makyaj temizleyiciniz bitti mi? Onun yerine losyon var!

Eğer makyaj temizleyiciniz bittiyse, makyajınızı çıkarmak için vücut losyonunuzu kullanabilirsiniz. Maskaranızı bile başarı ile çıkaracaktır. Makyajınızı temizlerken bir yandan da losyon sayesinde cilt bakımı yapmış olup, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

17) Dolgun dudaklar yaratın!

İnce dudaklardan sıkıldıysanız, nude tonlarda bir dudak kalemi ile dudak çizginizi dışarı taşırın. Üstünden dikkatle rujunuzu sürün. Aman dikkat, elinizin ayarı kaçmasın, dudak çizginizi burnunuza dek çekmeyin!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

18) Saçlarınızı dalgalandırmak için maşaya gerek yok, düzleştiriniz kafi!

Düzleştiricinizi, adına aldanmadan saçlarınızı dalgalandırmak için de kullanabilirsiniz. Sıkı bukleler ya da dramatik dalgalar elde ederek saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

19) Dudaklara peeling!

Kurumuş, çatlamış ve pürüzlü dudaklar ruj için çok kötü bir tuvaldir. Rujunuzu pürüzsüz dudaklarınıza sürdüğünüzde çok daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Dudak parlatıcınızı dudağınıza sürdükten sonra diş fırçanızla dudaklarınızın üstünden hafifçe geçerek dudaklarınıza peeling yapabilirsiniz. Böylelikle ölü derilerden kurtulup daha pürüzsüz dudaklara sahip olacaksınız!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

20) Mikrodalga ile lükse giden yol!

Hangimiz spa günlerini sevmez ki? Her gün spa'ya gidebilsek ne güzel olur değil mi? Ancak bu, cüzdanımıza resmen darbe yapmak olur. Bunun yerine en sevdiğiniz vücut losyonunu birkaç dakikalığına mikrodalgaya atarak da yapabilirsiniz. Ardından losyonu vücudunuza uyguladığınızda spa etkisi yaratacağını söyleyebiliriz. Ancak losyonunuzun fazla ısınmadığından ve içerisindeki yağların ayrışmadığından emin olun. Cildinize uygulayın ve keyfini çıkarın!
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.
Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

21) Yüzünüzü iyi tanıyın!

Ten makyajı sandığınızdan çok daha önemlidir. Bu işe uygun fondöten seçmekle başlamak gerek. Fondöten satın alırken doğal ışık altında denemeyi ihmal etmeyin. Ayrıca fondöteninizi boynunuzda deneyerek alın, yüzünüz ve boynunuz arasında renk farklı olsun istemezsiniz değil mi? Bir konuda da uyaralım sizi, o kadar fondöten kullanıp cilt bakımı yapmayı da ihmal etmeyin…


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

22) Biten maskaraları atmıyoruz, fırçaları bize lazım!

Biten maskaralarınızın artık işe yaramayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz hanımlar. Güzelce temizledikten sonra onlar birer kaş fırçasına ya da fayans arası temizleyicisine dönüşüyor!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

23) Bir kurtarıcı olarak: Külotlu çorap ya da tayt!

Bacaklarınız için epilasyon yapmaya vaktiniz olmadı ve etek giymek istiyorsunuz. Ne olacak şimdi! Tabii ki desenli külotlu çoraplar ya da taytlar imdadınıza koşacak! Eh, birkaç tüyü böyle saklasak kimseyi kandırmış sayılmayız değil mi?

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

24) Sürekli pediküre ne hacet!

Evde yapacağınız birkaç küçük iş ile pediküre gitme aralığınızı biraz aha uzatabilirsiniz. Her duştan çıktığınızda ayaklarınızı ponza taşı ile ovduktan sonra iyi bir nemlendirici krem uygulayın. Hem paranız cebinize kalacak hem de ayaklarınız pürüzsüz ve daha sağlıklı olacaktır. Cilt bakımı için; Ankara, İstanbul, İzmir gibi şehirlerde tonla para harcamaktansa, böyle yöntemlerle evde kendiniz halledebilirsiniz.


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

25) Kuru şampuan kullanın!

Kuru şampuan kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, kesinlikle zamandan tasarruf ettiren bir ürün. Kuru şampuan, saç diplerinizdeki, kafa derinizdeki ve saç tellerinizdeki yağı emer; saçlarınızın temiz ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Eğer kuru şampuanınız yoksa kafanızın üst kısmını ya da yağlanmanın olduğu bölgeyi hızlıca normal bir şampuan ile ovun ve kurutun. Yağlı görünümden kurtulacaksınız!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

26) Maskara kullanma sanatından bihaber olmayın!

Maskaranızın hemen kurumasını ya da topaklanmasını istemiyorsanız ona nazik davranın. Örneğin maskara aldığınızda fırçaya fazla ürün geldiği zaman tekrar maskaranın içine itelemeye çalışmayın. Bir peçete yardımı ile ürünün fazlasını fırçadan alın. Eğer maskaranın içine tekrar ürün koymaya çalışırsanız o ürün topak topak olup kuruyacak ve maskaranızın ömrü kısalacaktır. Daha uzun ömürlü maskaralar için onlara kibar davranıyoruz!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

27) Bronzer'ı eşit uygulayın!

Bronzlaştırıcı veya kendinden bronzlaştırıcı losyon uygulamadan önce azıcık nemlendirici krem ile karıştırın. Parmağınızı kullanarak harmanlayın, daha sonra normal nemlendiriciyle olduğu gibi cildinize uygulayın. Kremli karışımlar cilde daha iyi yedirilir ve daha eşit şekilde uygulanır.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

28) Makyaj fırçalarınızı temizleyin!

Makyaj kalıntılarının ve bakterilerin birikmesini önlemek için makyaj fırçalarınızı düzenli olarak temizlediğinizden emin olun. Bir ilaç veya güzellik mağazasından makyaj fırçası temizleyicisini satın alabilir veya kendi saçınıza olduğu gibi fırçalarınızı temizlemek için şampuan ve saç kremi kullanabilirsiniz. Temiz fırçalar, her seferinde süper pürüzsüz bir makyaj uygulaması garantiliyor.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

29) Saçlarınızı havluyla doğru şekilde kurutun!

Duştan çıkıp, saçlarınızı haldır huldur havlu ile kurutmak saçlarınıza zarar verir. Saçlarınız ıslakken daha çabuk kırılır ve kopar. Bu nedenle saçınız ıslakken havlu ile saçınızdaki fazla suyu sıkın. Ardından havluyu saçlarınıza sararak havlunun saçlarınızda kalan nemi emmesini bekleyin.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

30) Aseton olmadan da ojeleriniz tırnaklarınızdan çıkabilir!

Asetonunuz yok ve ojenizi çıkarmanız lazım. Telaş yapmayın! Tırnaklarınızın üstüne bir kat daha oje sürüp hemen pamukla silerseniz ojeniz çıkacaktır.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

31) Parfüm tüyoları!

Parfümünüz gerçekten çok güzel kokuyor olabilir ama parfümünüzü sıkarken abartırsanız bu, başka insanları boğmaktan başka bir işe yaramaz. Bu yüzden bileklerinize, boynunuza, kulak arkanıza parfüm sıkarak bu durumu dengeleyebilirsiniz. Ayrıca tek "fıs" da yeterli olacaktır.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

32) Ojenize kaçak kat çıkın!

Ojenizin renginin daha canlı görünmesini istiyorsanız ojenizi tek kat sürmeyin, iki ya da üçüncü kat sürmekten çekinmeyin. Böylelikle ojenizi hem daha uzun süre kullanırsınız hem de ambalajdaki rengi tırnaklarınızda görebilirsiniz!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

33) Saçlarınızı kökten uca tarayın!

Her gece saçlarınızı saç diplerinizden saç uçlarınıza dek tarayın. Bu tarama şekli saç derinizdeki doğal yağları saçlarınıza dağıtarak saçlarınızın doğal bir parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

34) Daha sağlıklı saçlar için masaj!

Saçlarınızı şampuanlarken nazik hareketlerde saç diplerinize masaj yapın. Hem saçlarınızı daha iyi yıkamış olursunuz hem de saç dipleriniz canlanır. Saç diplerinizdeki kök hücreleri harekete geçirdiğinizde saçlarınız daha sağlıklı uzar!
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.
Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

35) Gözlerinize derinlik kazandırın!

Gözlerinizi ön plana çıkarmak için bronz ya da kahve tonlarında bir far ile gözünüzün katlanma çizgisinden geçin, ardından farınızı uygulayın. Katlanma bölgesine kahverengi far uygulamak, gözlerinize derinlik katacaktır.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

36) Kaş ürünlerine dikkat!

Kaş kalemi ya da kaş farı seçerken çok dikkatli olmalısınız. Kendi kaş renginize en yakın kaş ürününü bulun. Aksi takdirde kaş – saç uyumsuzluğu yaşayabilir ya da ürün aktığı zaman ortaya fiyasko çıkabilir!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

37) Başın öne eğilmesin!

Maskara uygularken başınız dik dursun ancak gözleriniz aşağı baksın. Bu şekilde rimelinizi herhangi bir yere bulaştırmadan, tertemiz uygulayabilirsiniz.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

38) Parmaklarınızı kullanın!

Göz çevreniz yüzünüzdeki en hassas bölgedir. Göz çevrenize nemlendirici ya da kapatıcı uygularken parmaklarınızı kullanın.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

39) Bronzer'a dikkat!

Yüzünüzü boyutlandırmak ve ısıtmak için Bronzer önemli bir ürün. Ancak fazlası sizi olduğunuz ten renginden farklı bir renge sahip gösterebilir. Yüzünüz ile boynunuz arasındaki renk dengesini bakarak bronzer uygulamanızı dengeleyebilirsiniz.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

40) Fırçalara üfleyin!

Toz ürün kullandığınız zaman fırçanıza ihtiyacınızdan daha çok ürün gelecektir. Fırçaya ürünü aldıktan sonra hafifçe üfleyerek fırçanın üzerinde ihtiyacınız olan kadar ürün kalmasını sağlayabilirsiniz. Aman ne gerek var, bu da ürün israfı diyorsanız, parmaklarınız ne güne duruyor? Göz farı için parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Biz ten ürünleri için fırça kullanmanızı öneriyoruz.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

41) Doğru allık seçimi hayat kurtarır!

Ten renginiz ne olursa olsun çok canlı renkteki allıklardan kaçının. Günlük hayatta çok rahat kullanabileceğiniz bir allık rengini söyleyelim: şeftali tonları. Ne kadar doğal renklerden yana olursanız güzelliğiniz o derece katlanarak artar. Elma gibi yanaklara sahip olmak adına pembe allığa lüzum yok!

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

42) Gece makyajı erken başlıyor!

Eğer özel bir gün için ağır bir makyaj yapacaksanız, bu makyajın provasını yapın. Böylelikle özel günde makyaj hatası yapma payınızı azaltmış olursunuz. Ayrıca, makyajınızı son dakikaya bırakmayın. Eğer gece dışarı çıkacaksanız makyajınızı gündüzden yapmış olun ve akşam yalnızca makyajınızın üstünden geçin.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

43) Rahatlatıcı dakikalar ile kendinizi şımartın!

Bir sürü ürün ile makyaj ve cilt bakımı yaparak vücudunuzu oldukça yoruyorsunuz. Küvetinizi doldurun ve kendinizi rahatlamaya bırakın. Vücudunuz ihtiyacı olan nemi alacağı için aslında sadece bir banyo keyfi ile en iyi cilt bakımı yapılmış olacak!


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj

44) Pürüzsüz bacaklar!

Elinizi bacağınızda gezdirdiğinizde batıkları, pürüzleri hissediyor musunuz? Çözüm çok basit: limon ve tuz. Bir kabın içerisine bir miktar tuz koyun ve üzerine limon sıkın. Ardından bu karşımı bacaklarınıza sürerek nazikçe masaj yapın. Birkaç uygulamadan sonra bacaklarınızın pürüzsüzleştiğini ve koyu renk lekelerin azalmaya başladığını göreceksiniz.

Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.
Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

45) En son ama en önemlisi... Daima gülümseyin!

Kıyafet, takı, makyaj, cilt bakımı… Bunların hepsini bir köşeye bırakın ve aynanın karşısına geçin, kendinize gülümseyin. Bir kadına en güzel hissettiren şey içten bir gülümsemedir.

Otuz iki diş gülümseyin ve şu dünyada sizden bir tane daha olmadığını aklınıza getirin!


Cilt Bakımı Saç Bakımı Makyaj
Sitemizde bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Ankara Güzellik Salonları size özel TÜM GÜZELLİK UYGULAMALARINDA İNDİRİM yapmaktadır.

Lütfen AnkaraGuzellikMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı belirterek indirim isteyiniz.

Ankara'da bulunan Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Makyaj yapan Güzellik Salonları için Aşağıdaki linklere Tıklayın...

Ankara Cilt Bakımı
Ankara Saç Bakımı
Ankara Makyaj