AĞDA KULLANIYORUM NE ZAMAN LAZERE BAŞLAYABİLİRİM?

blog yazısı ekle !

AĞDA KULLANIYORUM NE ZAMAN LAZERE BAŞLAYABİLİRİM?

Evet, eski istenmeyen tüy tedavilerinden sıkılan ve artık kesin sonuç isteyenler bu kesin sonucu sizlere verebilecek yegane uygulama (tedavi) lazer epilasyon tedavisidir. Lazer epilasyon tedavisi artık istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye üzerinde de en fazla tercih edilen tedavi yöntemi olmakta.

Bu tedavi diğer yöntemlerden ayıran bir süre etken mevcut. Daha ucuz olması daha az acı hissedilmesi ve en önemlisi de kesin kurtuluş yönteminin bu lazer epilasyon olması. Lazer epilasyona başlamak için kafanıza takılan sorular olabilir. Bu tip soruları genelde eski uygulamaları kullananlar daha sık sormaktadır. Sık sorulan sorulardan biri de ağda kullanıyorum lazer epilasyona ne zaman başlayabilirim sorusudur. Bu soru bir çok insan için çok önemlidir sadece ağda yöntemi değil bir çok istenmeyen tüyden kurtulma yöntemi ( ip sir epilatör) kıl köklerine zarar verir.

Lazer epilasyonda kıl köklerine uygulanan bir tedavi yöntemi olduğundan kaynaklı lazer epilasyon tedavilerine başlamadan en az bir ay öncesinde ağda kullanımı durdurulmalıdır. Sadece ağda kullanımı değil yukarıda saydığımız ve ya saymadığımız tüm kıl köklerine zarar verecek olan yöntemlerden lazer epilasyon tedavisinden en az bir ay önce durdurulmalıdır.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA


Bu sayede bir ay içerisinde kıl kökleri kendilerine gelir ve lazer tedavisi tam anlamıyla başarılı olur. Lazer epilasyondan en az bir ay önce diğer uygulamalar bırakılmaz ise tedavilerden istenilen sonuçlar alınamaya bilir. Lazer tedavisinden sonra zarar gören kökler düzelip tekrardan istenmeyen tüylerle karşılaşıla bilinir.

Lütfen bu yüzden yapılan uyarıları çok dikkatli dinleyin. Daha sonradan pişmanlık duyacağınız şeyleri şimdiden yapmaktan vazgeçin. Lazer tedavileri sadece epilasyon için değil birçok istenmeyen olgular için de kullanılmaktadır. Lazer tedavileri sayesinde estetikte artık yeni bir devir başlamış bulunmakta. Bu devir ise insanların hayatlarını eskisine nazaran git gide daha da kolay bir hale getirmekte.

Lazer epilasyona başlayacak ağda kullanan arkadaşlarınıza bu yazıdan bahsetmeyi kesinlikle unutmayınız. Bu bilgileri bilmemeleri durumunda tedavileri başlamak istedikleri zamandan bir ay sonrasına otomatik olarak ertelenmekte olacak. Ama bunu sizin bilgilendirmeniz sayesinde daha erkene çekebilirler. Size ve sevdiklerinize mutlu sağlıklı hayatlar dileriz. Iyi günler.