ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon uygulamasında en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerinden biri olan Alexandrite lazer epilasyonu diğer epilasyon türlerine göre çok daha etkili bir yapıya sahiptir. Öyle ki bu uygulama ile beyaz tenli olmayan esmer tenli kişiler de epilasyon işlemlerini rahatlıkla yaptırabilir.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Biliyorsunuz ki epilasyon uygulaması beyaz tenlilerde daha kolay bir şekilde işleme koyulduğu için esmer tenliler genelde epilasyon yaptırırken sıkıntı yaşarlar. Ancak bu epilasyon yöntemiyle artık tüm ten rengindeki kişiler işlemlerini rahatlıkla yaptırabilirler. Ayrıca bunların yanı sıra bu epilasyon yapılırken soğuk makine yöntemi uygulandığı için normal bir epilasyon merkezinde canınızın yanacağından çok daha az canınız yanar ve bu şekilde epilasyon işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmiş olursunuz. Bu işleme bağlı olarak yapılan epilasyon uygulaması toplamda 4 ile 6 seans arasında değişim göstermektedir. Kişinin ten rengine göre değişim gösteren seans sayıları yine uzman doktorlar tarafından belirlenip, süreç içerisine yerleştirilmektedir.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon