ALT BACAK LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ALT BACAK LAZER EPİLASYON

ALT BACAK LAZER EPİLASYON

Bacaklarınızda bulunan istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsunuz ancak bunun mümkün olamayacağını düşünüyor iseniz hemen bu düşünceden vaz geçmenizi öneririz. Yapışkan ağdalara ve cildinizi tahriş eden epilatör aletlerine elveda diye bilirsiniz. Kullanılan ipler ise sadece tüylerinizin kopmasına yarıyor. Kullanılan cımbızlar ise tek tek büyük bir zaman kaybı olmaktan başka bir şey değil. Hal böyle iken istenmeyen tüylerden kurtulma hayali git gide artıyor.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonBu neden ile size daha önceleri mutlaka duyduğunuz ancak bir türlü cesaret edemediğiniz bir yenilikten bahsedeceğim. Lazer epilasyon tedavisi… lazer epilasyon tedavisi bir çok nedenden ötürü kullanılabilir. Cildinizdeki leke ve sarkmalardan kurtulmak için, Çillerlerden kurtulmak için sedef hastalığınızdan kurtulmak için… kısacası cildinizde soruna neden olacak bütün istenmeyen konulardan sizi kurtarma kabiliyetine sahip durumda. Bunun teknolojinin ilerlemesinde çok büyük bir faydası vardır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte istenmeyen bütün şeylerden sizi kurtarıyor. İstemediğiniz şeyler ile yaşamak sırtınızda bir kamburdu. Artık bu kamburu atmanın vakti geldi de geçiyor.

Uygulanabilir bölgelerden bir tanesi de alt bacak bölgesidir. Alt bacak bölgesinde lazer epilasyon tedavisini kullanmak akıllıca bir davranıştır. Alt bacağın uzanmanın zor olması ve ciddi bel ağrılarına yol açtığı su götürmez bir durumdur. Aslında bütün istenmeyen tüylerden kurtulmak için verdiğimi savaş sonrasında büyük bir bel ağrısı geçirmişizdir.

Ancak kalan yıllarınız da bu gibi sorunlardan kurtulmak ve sonsuza kadar bir daha düşünmemek mümkün. Bundan sonra arkadaşlarınız size değil siz arkadaşlarınıza önerilerde ve tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Seans süreleri bacağınızın cilt rengine göre, kıl köklerinizin kalınlığına göre, cilt yapınıza göre değişkenlik göstermektedir. 30 ila 40 dakika arasında süren lazer epilasyon tedaviniz 4ila 4 seans sonrasında tamamı ile kurtulmuş olacaksınız.

Cildinize herhangi bir zarar vermeyen bu yöntem daha sonralarına kızarıklıklar ve kabarıklıklar oluşabilir ancak bu geçici bir durumdur. Birkaç gün sonrasında kızarıklıklar geçecektir. Eğer vücudunuzda gelişecek herhangi bir durum ile karşılaşırsanız hemen uzman doktorunuza başvurmanızı ve konu ile ilgili bilgilendirmenizi tavsiye ederiz. Doktorunuzun tavsiyelerine bu süre zarfından uymanızı tavsiye ederiz. Böylece mükemmel sonuçlar ile ayrılabilirsiniz.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon