ANKARA AKUPUNKTUR

blog yazısı ekle !

ANKARA AKUPUNKTUR

BİNLERCE YILLIK AKUPUNKTUR MUCİZESİ GÜZELLİĞİN HİZMETİNDE – ANKARA AKUPUNKTUR

Tarihi 3000 yıl öncesine uzanan geleneksel Çin tedavi yöntemi akupunktur uzun süredir tüm dünyanın çeşitli alanlarda faydalandığı mucizevi etkilere sahip. Akupunktur güzellik ve kilo verme konularında kadınların hizmetinde. Yani geleneksel Çin tıbbının bu en önemli parçası Ankara'da biz kadınların daha sağlıklı ve güzel olmasını sağlıyor.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

HLY Güzellik Salonu

Tunalı

devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Park Apt. No:114 D:39 Tunalı / Ankara

Akupunktur için çeşitli iğneler kullanılıyor

Akupunktur için uygulamanın nereye ve ne için yapılacağı gibi kriterler göz önünde bulundurularak çeşitli iğneler kullanılıyor. Bunların içinde en yaygın olan çelik iğneler. Ayrıca çeliğin yanı sıra bazı durumlarda gümüş ve altın iğneler de kullanılabiliyor. Akupunktur uygulamasını kısaca vücudun belirli noktalarına iğneler batırarak beyne uyarılar gitmesini sağlayarak tedavi etme yöntemi olarak tanımlayabilmek mümkün.

Ankara'da akupunktur yaptırabilirsiniz


Akupunktur dünyanın hemen her yeri ile birlikte Ankara'da da uygulanıyor. Yani Ankara'da akupunktur uygulaması yaptırarak birçok farklı sorundan geleneksel ama bir o kadar etkili bu yöntem ile kurtulabilirsiniz. Unutmayın, akupunktur geleneksel olduğu kadar modern ve etkili bir tedavi yöntemi ve bu yöntemi konunun uzmanlarınca güvenle uygulatabilirsiniz.