ANKARA SOLARYUM

blog yazısı ekle !

ANKARA SOLARYUM

Solaryum deriyi bronzlaştırmak amacı ile kullanılan bir cihazdır. Solaryumlar genellikle içinde yatılabilen kabin şeklindedir. Kabinler içinde alttan üstten ultraviyole ışık yayan tüplerden oluşmaktadır. Kabinlerin dik yüzeyinde ışıklar olur bu ışıklar hareket ederler ve bronzlaşmayı sağlarlar.

Ankara solaryum ile cildinizdeki lekelerden de kurtulacaksınız. Özellikle UVA ışınları ile cildiniz daha bronz ve güzel görünecek.

Sclinic Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mh. 2155 Cd. Nep Office A Blok 4/1 (Cepa AVM Arkası ) Çankaya /ANKARA

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara


Solaryum kış aylarında çok kullanılan bir sistemdir. Cildinin beyazlığından şikâyet eden kadın erkek solaryumdan yararlanmaktadır. Çok açık tenliyseniz 5 seans ve daha fazla solaryuma girmeniz gerekir eğer koyu tenliyseniz de 5 seans sizin için yeterli olacaktır.

Solaryum, hem cildinizdeki akne sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor hem de daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesine de katkıda bulunuyor.

Kış aylarında solaryumdan çok yararlanılmaktadır. Yazın da güneşlenmeden önce teninizi güneşe hazırlamak için de solaryuma girebilirsiniz. 4 – 5 seans daha solaryum seanslarına girilirse teniniz güneşlenmeye daha müsait bir hale gelir ve güneşlenirken cildinizde oluşan yanık izleri de olabildiğince azalır.