ANKARA SOLARYUM

blog yazısı ekle !

ANKARA SOLARYUM

Solaryum deriyi bronzlaştırmak amacı ile kullanılan bir cihazdır. Solaryumlar genellikle içinde yatılabilen kabin şeklindedir. Kabinler içinde alttan üstten ultraviyole ışık yayan tüplerden oluşmaktadır. Kabinlerin dik yüzeyinde ışıklar olur bu ışıklar hareket ederler ve bronzlaşmayı sağlarlar.

Ankara solaryum ile cildinizdeki lekelerden de kurtulacaksınız. Özellikle UVA ışınları ile cildiniz daha bronz ve güzel görünecek.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Beauty First Kuaför ve Güzellik Salonu

İncek

Güzel ve bakımlı görünmek bütün kadınların en doğal hakkıdır… Ancak, Kişisel bakım için yapılan her işlem, steril şartlarda ve uzman personel tarafından gerçekleştirilmeli, bakımlı görünmek isteyen siz değerli kadınların sağlığı riske atılmamalıdır. İşte Beauty First, güzel ve bakımlı görünmek isteyen tüm kadınlara, her biri alanında uzman personeliyle, sağlıklı, steril ve güler yüzlü hizmet vermek için açıldı. Beauty First, steril uygulama koşulları, kupon ve kişiye özel hizmetleriyle sizleri güzelliğinizi keşfetmeye davet ediyor!devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mah. İncek Bulvarı 2640. sokak No:1 İncek - Ankara


Solaryum kış aylarında çok kullanılan bir sistemdir. Cildinin beyazlığından şikâyet eden kadın erkek solaryumdan yararlanmaktadır. Çok açık tenliyseniz 5 seans ve daha fazla solaryuma girmeniz gerekir eğer koyu tenliyseniz de 5 seans sizin için yeterli olacaktır.

Solaryum, hem cildinizdeki akne sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor hem de daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesine de katkıda bulunuyor.

Kış aylarında solaryumdan çok yararlanılmaktadır. Yazın da güneşlenmeden önce teninizi güneşe hazırlamak için de solaryuma girebilirsiniz. 4 – 5 seans daha solaryum seanslarına girilirse teniniz güneşlenmeye daha müsait bir hale gelir ve güneşlenirken cildinizde oluşan yanık izleri de olabildiğince azalır.