AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

Sizlere herkesin büyük bir sorunu olan istenmeyen tüylerden kurtulma yollarından bahsetmek istiyorum bugün. Aklınıza gelen sir, ip, yakma ise bu yazımız sizlere bambaşka bir dünyanın kapısını aralayacak. Neymiş bu dünya? Tabi ki lazer epilasyon.
Ayrancı'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Hepiniz az çok lazer epilasyon hakkında bir şeyler duymuş ve okumuşsunuzdur. Bu yazdıklarımızla da bilgilerinize yenilerini eklemek istiyoruz. Lazer epilasyon öncelikle uzman hekim eşliğinde yapılan tıbbi bir müdahaledir. Yani karşınıza gelen ilk yerden yaptıra bileceğiniz bir şey değildir. Yazılarda veya reklam panolarında lazer epilasyonda büyük indirim veya büyük kampanya gibi şeyler gördüğünüzde çok fazla inanmayın. Çünkü siz bir müşteri değil danışan hastasınız. Ve hastalıklarda yapılan tetkiklerde kampanya tarzı şeyler olmaz. Çoğu insan bu tarz reklamlardan mağdur olmuştur. Ya seans takipleri yapılmamış ya da istedikleri sonuçları alamamışlardır. Ama Ankara Ayrancı da iseniz şanlısınız demektir.
Ankara'nın gelişen ve büyüyen şehir hayatının yanı sıra tıpta da hızla ilerlemektedir. Bu ilerlemeye Ayrancı da ayak uydurmakta. Birçok seçeneğin yanı sıra danışacak uzman hekimin fazla olması da kafanıza takılacak bütün soruların cevaplarını rahatlıkla bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu sayede bir uzman hekimden aldığınız bilgileri ve kendi hakkınızda ki değerlendirmeleri başka bir hekime danışa bilirsiniz.

Bu sayede sonuçların ve işlemlerin daha başarılı olmasını sağlaya bilirsiniz. Bu arada unutulmaması gereken şeyler arasında lazer epilasyonu yapan ekipmanlarının bakımının ne denli takip edildiğini kontrol edip sağlığınızı daha da garanti altına alın. Çünkü sağlık şansa bırakılacak bir şey değildir. ( lazer epilasyonda lazer ışınlarından korunmak için lazer koruyucu gözlük takmak bir zorunluluktur. Zorunluluklar kesinlikle unutulmamalıdır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için gözlerinizin sağlığından olmayın. Unutmayın her ek bilgi sağlıklı geçirilecek hayatın ek bir anahtarıdır.)

Artık tek yapmanız gereken Ankara Ayrancı'daki lazer epilasyon merkezlerine gidip vücudunuz ve tüyleriniz hakkında gereken bilgiyi almak ve seans tarihleriniz için randevu almanızdır. Mutlu bir hayat sizin de hakkınız. Mutluluk için her türlü fazlalıklarınızdan kurtulun. Rahatlayın. Sadece polikliniklere gidip değil internet üzerinden iletişime geçip de görüşmek için randevu alabilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAyrancı'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon