AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyonu
uzun yıllardır ülkemizde uygulanmaktadır. Ve oldukça tercih edilen lazer epilasyonu ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Lazer epilasyonu uygulaması oldukça acısız ve ağrısız bir şekilde yapılmaktadır.


Ayrancı'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonunda cildinizin yapısına ve tüy cinsine göre belirlenecek olan cihaz ile yapılmaktadır. Bunun ile birlikte lazer epilasyonu uygulamasında tüy kökleri lazer ışınlarını emerek oradaki tüylerin yanmasını sağlar. Bu sayede tüylerinizde bir azalma ve incelme gözükecektir. Bu sebepten ötürü Ankara'nın güzide insanlarının bulun Ayrancı semtinde bulunan lazer epilasyon uygulaması yapan güzellik merkezlerindeki uzman hekimler tarafından özen ile yapılan lazer epilasyonun kesinlik ile cildinize hasar vermeden uygulanır. Son teknoloji ürünleri olan lazer epilasyon cihazlarında bulunan soğutucu aparatı ile cildinize zarar gelmeden, yanma hissi yaşamadan ve cildinizde lekeler ulaşmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulma fırsatı vermektedir.

Lazer epilasyonu uygulamasında lazer ışınlarından korunmanız için koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Ayrancı semtinde bulunan lazer epilasyon uygulaması yapan güzellik merkezlerinde dermatoloji alanında uzman doktorlar tarafından sizlerin sağlığı her şeyden önemli olduğu bu gözlüklerden sizlere vermeden kesinlik ile lazer epilasyon uygulaması başlamazlar. Ayrıyeten kendileri de bu gözlüğü takarak güven içerisinde lazer epilasyon uygulaması gerçekleşmektedir.

Lazer epilasyon cihazları başlıkları 6 ayda bir değiştirilerek hijyende iddialı olan Ayrancı semtinde bulunan güzellik merkezleri sizlere kaliteli bir hayat yaşayabilmeniz için bütün imkanlarını sunmaktadır. Ayrıyeten lazer epilasyon uygulamasını dilediğiniz her mevsimde yaptırabilirsiniz. Fakat yaz aylarında yaptırmak istediğinizde kesinlik ile güneş ışınlarından korunmanız gerekmektedir. Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınları kendi ten renginizde daha etkili olmaktadır.

Bronzlaşmış ve ya solaryuma gittiyseniz kendi ten renginize dönmeden lazer epilasyon yaptırmaya gitmemelisiniz. Ayrıca kadınların gebelik dönemlerinde genellik ile lazer epilasyonu uygulaması önerilmemektedir. Gebelik döneminde lazer ışınlarının hiçbir zararı olmadığını söyleyebiliriz fakat kesin olarak bir şey söylenmediği için uzman hekimler tarafından onaylanmamaktadır. Fakat yine de gebelik döneminde lazer epilasyon yaptırmak isterseniz Ayrancı semtinde bulunan güzellik merkezlerinde gebelik dönemizin ilk 3 ayı geçtikten sonra dermatoloji alanından uzman doktorlar tarafından istediğiniz sonuçlara ulaşacağınızı söyleyebilirim. Bu gibi durumlarda kesinlik ile doktorunuzu ve güzellik merkezlerini iyi seçmenizi tavsiye ederim.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ayrancı'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon