BEL BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BEL BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

BEL BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Vücudunuzda bulunan lazer epilasyon uygulamaları oldukça yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Bu sebepten ötürü vücudumuzun her yerine oldukça rahat ve kolay bir şekilde lazer epilasyonu yapılmaktadır. Bunun başında bel bölgesi yer almaktadır. Vücudumuzda bulunan bel bölgesi tüyleri genellikle herkesi rahatsız etmektedir. Özellik ile yaz aylarında sahilde dolaşırken güneşinde çarpması ile oldukça göze batan bel kılları sinirlerimizi bozarak tatilimizin tadını kaçırmaktadır. Bu sebepten ötürü bel bölgesi lazer epilasyon yapımı oldukça fazladır.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Genellik ile iyi sonuçlar alınan bir bölgedir bel bölgesi. Bel bölgesinde yer alan istenmeyen tüyler oldukça ince olduğu için lazer ışınları bu bölgede ki tüyleri görmeyecektir bu sebepten ötürü bel bölgesinde ki tüyler tıraşlanarak kalınlaşması sağlanmaktadır. Böylelikle lazer epilasyonu uygulaması ile ciddi anlamda seanslarınıza düzenli gittiğiniz taktirde istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Lazer epilasyonunu gittiğiniz güzellik merkezlerinde uzman doktorlar tarafından yapılmasına dikkat etmelisiniz.

Bu sebepten ötürü kesinlikle ve kesinlikle güzellik merkezi gibi yerlerde lazer epilasyon uygulaması yaptırmayınız. Bunun ile birlikte bel bölgesi lazer epilasyon seans sayısı yaklaşık olarak 5 ile 6 seans arasında değişiklik göstermektedir. Tabi bu seans sayıları kişiden kişiye ve lazer epilasyonu yapacak olan kişinin tüy yapısına ten rengine göre artar ve ya azalabilir.

Ayrıyeten bel bölgesi lazer epilasyonu uygulamasında seans aralıkları bir ile bir buçuk ay arasında değişiklik göstermektedir. Tabi bu seans aralarının değişiklik sebebi lazer epilasyon yapacak olan kişinin tüy yapısına ve cilt rengine göre değişmektedir. Seans süreleri ise ufak bir alan olduğundan ötürü yaklaşık olarak 6 ile 7 dakika arasında olduğunu söyle bilirim. Lazer epilasyonu uygulamasında lazer ışınlarının tüy köklerinize uyguladığı etki ile tüy kökleriniz yanarak o bölgeden bir daha tüy çıkmamasını sağlamaktadır.

Ayrıca gelişen teknoloji sayesinde soğutucu aparatları ile birlikte uygulanan lazer epilasyon acısız, ağrısız ve yanma hissi vermeden uygulanmaktadır. Güzellik merkezlerinde yapacağınız lazer epilasyon oldukça konforlu ve rahat geçeceğinden emin ola birsiniz. Lazer epilasyon cihazlarında bulunan başlıkları 6 ayda bir değişmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Lazer epilasyon uygulaması sırasında lazer epilasyon cihazının bel bölgesine değmeden atışlar yapılacağı için hijyen konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Unutmayın ki özellik ile yaz aylarında istenmeyen tüylerinizden çektiğiniz çileden kurtulmak sizin elinizde. Güzel bir hayat yaşamak sizin de hakkınız. Sevdiklerinize ve size sağlıklı bir hayat geçirmeniz dileği ile.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon