BİKİNİ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BİKİNİ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

BİKİNİ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon
da özellik ile kadınların çok fazla tercih ettiğini bikini bölgesi iç çamaşırın iki santim içerisi ve iki santim dışarı kısmı olarak tanımlanmaktadır. Kadınların yaz aylarında en büyük şikâyetlerinden biri olarak bilinen bikini bölgesi sir yardımı ile alındığında kalıcı sonuçlar alınmaması ile birlikte bikini bölgesinde oluşan batıklar da bunun cabasıdır.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Bikini bölgesi için lazer epilasyonu tercih ettiğinizde ilk seanslarda batıklardan kurtulabileceğiniz söyleyebilirim. Lazer epilasyon bikini bölgesin de kişilerin tüy yapısı ve cilt renklerine göre seans sayıları değişmektedir. Yaklaşık olarak 4 ile 6 seans arasında bir değişiklik göstermektedir.
Bikini bölgesi lazer epilasyonu kadınlar tarafından oldukça çok tercih edilmesinin sebebi oldukça başarılı sonuçlar alınmasından kaynaklanmadır. Tabi ki lazer epilasyon yaptırmak için seçtiğiniz polikliniğin önemi de vardır. Çok iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Lazer epilasyon uygulamasını yapacak olan uzman hekiminizi iyi seçmelisiniz. Sonuçta cildinizi hekime emanet edeceksiniz. Güzel bir görünüm kazanmak için yaptığını bu çaba acemi kişiler tarafından yapıldığında vücudunuzda lekelerin oluşmasını istemezseniz. Lazer epilasyon yaptırmadan önce bikini bölgenizde ki tüylerin sert ve koyu renkte olması daha avantajlı olmaktadır.

Eğer bikini bölgesinde ki tüyleriniz ince ise doktorunuz jilet yardımı ile o bölgede ki tüyleri tıraşlayacaktır. Bu operasyon ciddi anlamda daha etkili bir sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Daha sonrasında doktorunuz tarafından bikini bölgenize bir jel sürülecektir bu jel lazer epilasyonu uygulanmasını kolaylaştırmak ile birlikte lazer epilasyon başlığının cildinizi tahriş etmemesini sağlamaktadır.

Ayrıca bikini bölgesi için lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz de bikini bölgenizin 4 ile 6 hafta güneş görmemesi gerekmektedir. Bunun sebebi ise lazer epilasyon uygulaması bronzlaşmış tene göre kendi renginize oran ile daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bunun dışında bronzlaşmış tene lazer epilasyon yapılacağı zaman cildinizin lazer ışınlarının değdiği tüy köklerinde ters etki yaratarak cildinizde lekeler bulunabilir. Fakat bu durum ciddi sıkıntılar ortaya çıkarmayacağını söyleyebilirim. Siz yine de dikkat ederek lazer epilasyonu yaptırmaya gitmeniz gerekmektedir. Son olarak da lazer epilasyonu yaptırdığınız süreçte deniz gittiğiniz zaman o bölgeye yüksek faktörlü güneş koruyucu kremler kullanmayı unutmamalısınız.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon